Eksploatacja i konserwacja urz. oświetleniowych na terenie Gminy Miasta Głowno, stanowiących własność PGE Dystrybucja SA oraz stanowiących własność Gminy Miasta Głowno od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.

Gmina Miasta Głowno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00128239
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00128239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-25 13:03
Lokalizacja
Głowno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f92c5618-6d9c-43b5-8a78-48be7a10fd96
Identyfikator
7331345529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
445 443,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00128239 z dnia 2026-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Eksploatacja i konserwacja urz. oświetleniowych na terenie Gminy Miasta Głowno, stanowiących własność PGE Dystrybucja SA oraz stanowiących własność Gminy Miasta Głowno od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Głowno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młynarska 15

1.5.2.) Miejscowość: Głowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajaniak@glowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glowno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f92c5618-6d9c-43b5-8a78-48be7a10fd96

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Eksploatacja i konserwacja urz. oświetleniowych na terenie Gminy Miasta Głowno, stanowiących własność PGE Dystrybucja SA oraz stanowiących własność Gminy Miasta Głowno od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f92c5618-6d9c-43b5-8a78-48be7a10fd96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045578/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Eksploatacja i konserwacja urządzeń oświetleniowych na terenie miasta Głowno, od dnia 01.01.2026 r. do 31.01.20256r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Usługi mogą być świadczone przez jednego wykonawcę - PGE Dystrybucja S.A. - właściciela sieci, który nie wyraził zgody na działania innego podmiotu na jego majątku. Podstawa prawna: Art. 214 ust. 1 pkt 1, lit. b

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.44.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 352294,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi eksploatacyjne i konserwacyjne urządzeń oświetlenia drogowego, będących w posiadaniu Wykonawcy i Zamawiającego, w celu utrzymania ich w stanie technicznym zgodnym z obowiązującymi przepisami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Dystrybucja S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462593855

7.3.3) Ulica: Garbarska

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-340

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 445443,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi