Sukcesywna dostawa zadrukowanych materiałów papierniczych na potrzeby Sądu Najwyższego.
SĄD NAJWYŻSZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00501728
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00501728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-16 14:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58b444e4-2c8b-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5272050090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzyZadrukowane kopertyWizytówki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501728 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa zadrukowanych materiałów papierniczych na potrzeby Sądu Najwyższego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD NAJWYŻSZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Krasińskich 2/4/6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-951
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@sn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58b444e4-2c8b-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar Sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa zadrukowanych materiałów papierniczych na potrzeby Sądu Najwyższego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58b444e4-2c8b-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245509/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Wykonanie i dostawa materiałów zadrukowanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPP I.2611.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wytwarzanie oraz dostarczanie zadrukowanych materiałów papierniczych na potrzeby Sądu Najwyższego zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30199700-7 - Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30199710-0 - Zadrukowane koperty
30199730-6 - Wizytówki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty, obie oferty zostały odrzucone,co wypełnia dyspozycję ww. przepisu ustawy Pzp stanowiącego podstawę unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133873,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199198,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |