Dostawa, instalacja i uruchomienie lasera 473nm przystosowanego do instalacji w spektrometrze Ramana inVia Reflex Renishaw dla IFJ PAN w Krakowie
INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00128382
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00128382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-25 13:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cf28617-3829-4dba-95ce-8b1aa9ce8a90
- Identyfikator
- 6750000444
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Spektrometry
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00128382 z dnia 2026-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie lasera 473nm przystosowanego do instalacji w spektrometrze Ramana inVia Reflex Renishaw dla IFJ PAN w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radzikowskiego, 152
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-342
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ifj.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ifj.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cf28617-3829-4dba-95ce-8b1aa9ce8a901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
badania naukowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, instalacja i uruchomienie lasera 473nm przystosowanego do instalacji w spektrometrze Ramana inVia Reflex Renishaw dla IFJ PAN w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cf28617-3829-4dba-95ce-8b1aa9ce8a90
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108462/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 dostawa lasera 473nm
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Tytuł projektu: Rozbudowa Laboratorium Obrazowania Spektroskopowego w celu utworzenia Centrum Obrazowania Spektroskopowego umożliwiającego multimodalne analizy strukturalne oraz wieloparametryczne profilowanie fizykochemiczne wspierane sztuczną inteligencją Numer projektu: FEMP.01.04-IZ.00-0255/24 Numer umowy o dofinansowanie: FEMP.01.04-IZ.00-0255/24-00-XXI/111/FE/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114925
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie lasera diodowego 473nm o mocy nominalnej 25mW przystosowanego do instalacji w spektrometrze Ramana inVia Reflex Renishaw będącym w posiadaniu Zamawiającego oraz szkoleniem personelu dla IFJ PAN w Krakowie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |