Wyceny nieruchomości niezabudowanych -umowa całoroczna
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00128838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00128838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-25 15:05
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-969958f5-f6b2-40a4-b073-5f6537b6a80f
- Identyfikator
- 6412532399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00128838 z dnia 2026-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wyceny nieruchomości niezabudowanych -umowa całoroczna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rudaslaska.logintrade.net/zapytania_email,219196,b03fd5be6d7ab5e2e4b059d328f4c9ec.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyceny nieruchomości niezabudowanych -umowa całoroczna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-969958f5-f6b2-40a4-b073-5f6537b6a80f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036912/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.21 Wycena nieruchomości (gmina, powiat, dotacja)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00040569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP.271.103.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36531,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest ustalenie wartości nieruchomości gruntowych położonych na terenie Miasta Ruda Śląska bez położonych na nich obiektów, przeznaczonych na cele komercyjne i niekomercyjne między innymi w celu: ustalenia ceny wywoławczej do przetargu, nabycia, zbycia, w tym na rzecz użytkownika wieczystego, regulacji stanów prawnych, zniesienia współwłasności, ustalenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego, służebności gruntowych/przesyłu, wypłaty odszkodowań, przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.
Zamawiający informuje, iż przewidywana liczba operatów do wykonania w okresie obowiązywania umowy wynosi 90 sztuk. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia do wykonania mniejszej ilości operatów szacunkowych niż wskazano powyżej. Minimalna liczba operatów, które zamawiający planuje zlecić wynosi 50 sztuk. Zamawiający rozliczy wyłącznie faktyczną ilość wykonanych operatów szacunkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Bryła Biuro Wycen Nieruchomości Operat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491945798
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie należy zrealizować w terminie od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2026 r. z zastrzeżeniem, iż umowę uznaje się za wykonaną w momencie wykorzystania kwoty, o której mowa w §6 ust. 2 wzoru umowy.| 2026-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |