Dostawa samochodu osobowego specjalistycznego Straży Miejskiej w Suwałkach
Miasto Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00129262
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00129262/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-26 08:51
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66829ce5-9ebc-42a7-b733-16ef101bd900
- Identyfikator
- 8442155152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00129262 z dnia 2026-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego specjalistycznego Straży Miejskiej w Suwałkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66829ce5-9ebc-42a7-b733-16ef101bd9001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego specjalistycznego Straży Miejskiej w Suwałkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66829ce5-9ebc-42a7-b733-16ef101bd900
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129262
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055848/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 samochod (pojazd osobowy) specjalny, przystosowany do przewożenia osób zatrzymanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00106044
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 223578,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego specjalistycznego Straży Miejskiej w Suwałkach.
2. Zamówienie obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowego samochodu specjalnego na potrzeby Straży Miejskiej w Suwałkach.
3. Oferowany samochód musi być fabrycznie nowy, nieuszkodzony, bezwypadkowy, sprawny technicznie, pozbawiony wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
4. Rok produkcji samochodu – 2025 r. lub 2026 r., kolor nadwozia – srebrny metalizowany, o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony, oznakowany jako radiowóz
i wyposażony w sygnalizację świetlno-dźwiękową.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
6. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na swój koszt i ryzyko,
do siedziby Zamawiającego w Suwałkach przy ul. Noniewicza 71A.
7. Odbiór przedmiotu zamówienia nastąpi w siedzibie Zamawiającego po uprzednim pisemnym powiadomieniu Zamawiającego o przygotowaniu do odbioru pojazdu.
8. Potwierdzeniem wydania przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę oraz jego odbioru
przez Zamawiającego będzie protokół zdawczo-odbiorczy, podpisany bez zastrzeżeń przez przedstawicieli obu stron.
9. Przedmiot zamówienia musi posiadać, co najmniej parametry techniczne oraz wyposażenie określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 25 lutego 2026 r. godz. 9:00 nie została złożona żadna oferta.
| 2026-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |