Wykonanie robót zduńskich w lokalach mieszkalnych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszar Administracyjny nr 1, 2, 3, 4.

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00129678
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00129678/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-26 10:40
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f166c321-27d4-41e3-b130-3ae2db32fc80
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuWznoszenie piecówRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

4 przyznane

MIECZYSŁAW ROBAKOWSKIKoleczkowo, PL · lot 0
249 370,71 PLN
MIECZYSŁAW ROBAKOWSKIKoleczkowo, PL · lot 1
249 370,71 PLN
"ZDUNEK" S.C. USŁUGI REMONTOWO-OGÓLNOBUDOWLANEgdańsk, PL · lot 2
249 370,71 PLN
"ZDUNEK" S.C. USŁUGI REMONTOWO-OGÓLNOBUDOWLANEgdańsk, PL · lot 3
249 370,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00129678 z dnia 2026-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót zduńskich w lokalach mieszkalnych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszar Administracyjny nr 1, 2, 3, 4.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58-524-10-94

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f166c321-27d4-41e3-b130-3ae2db32fc80

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót zduńskich w lokalach mieszkalnych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszar Administracyjny nr 1, 2, 3, 4.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f166c321-27d4-41e3-b130-3ae2db32fc80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054852/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.54 Wykonywanie robót zduńskich w budynkach administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w roku 2026 - Obszar Administracyjny nr 1, 2, 3 i 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.191.2025.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych oraz rozbiórce pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 1- Gdańsk ul. Dyrekcyjna 7.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
 rozbiórkę istniejącego pieca,
 wykonanie fundamentu pod piec,
 dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji przedmiotu umowy,
 przestawienie (remont) pieca,
 wbudowanie osprzętu,
 sprawdzenie przewodu dymowego,
 sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu
najemcy,
 wywóz i utylizacja gruzu i innych odpadów,
 poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca,
 wymianę płyty żeliwnej w piecu typu westfalka,
 wymianę okrągłych żeliwnych pierścieni w płycie grzewczej w piecu typu westfalka,
 wymianę rusztu,
 częściową wymianę cegieł szamotowych w piecu typu westfalka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262630-6 - Wznoszenie pieców

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 249370,71 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych oraz rozbiórce pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 2 - Gdańsk ul. Mściwoja II 44.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
 rozbiórkę istniejącego pieca,
 wykonanie fundamentu pod piec,
 dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji przedmiotu umowy,
 przestawienie (remont) pieca,
 wbudowanie osprzętu,
 sprawdzenie przewodu dymowego,
 sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu
najemcy,
 wywóz i utylizacja gruzu i innych odpadów,
 poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca,
 wymianę płyty żeliwnej w piecu typu westfalka,
 wymianę okrągłych żeliwnych pierścieni w płycie grzewczej w piecu typu westfalka,
 wymianę rusztu,
 częściową wymianę cegieł szamotowych w piecu typu westfalka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262630-6 - Wznoszenie pieców

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 249370,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych oraz rozbiórce pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 3 - Gdańsk ul. Na Zaspę 31.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
 rozbiórkę istniejącego pieca,
 wykonanie fundamentu pod piec,
 dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji przedmiotu umowy,
 przestawienie (remont) pieca,
 wbudowanie osprzętu,
 sprawdzenie przewodu dymowego,
 sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu
najemcy,
 wywóz i utylizacja gruzu i innych odpadów,
 poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca,
 wymianę płyty żeliwnej w piecu typu westfalka,
 wymianę okrągłych żeliwnych pierścieni w płycie grzewczej w piecu typu westfalka,
 wymianę rusztu,
 częściową wymianę cegieł szamotowych w piecu typu westfalka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262630-6 - Wznoszenie pieców

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 249370,71 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych oraz rozbiórce pieców ceramicznych/trzonów kuchennych ceramicznych obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 4 - Gdańsk ul. Gościnna 17.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
 rozbiórkę istniejącego pieca,
 wykonanie fundamentu pod piec,
 dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji przedmiotu umowy,
 przestawienie (remont) pieca,
 wbudowanie osprzętu,
 sprawdzenie przewodu dymowego,
 sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu
najemcy,
 wywóz i utylizacja gruzu i innych odpadów,
 poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca,
 wymianę płyty żeliwnej w piecu typu westfalka,
 wymianę okrągłych żeliwnych pierścieni w płycie grzewczej w piecu typu westfalka,
 wymianę rusztu,
 częściową wymianę cegieł szamotowych w piecu typu westfalka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262630-6 - Wznoszenie pieców

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 249370,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29837,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29837,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29837,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robakowski Mieczysław "Usługi Ogólnobudowlane - Zduńskie"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191095038

7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 3

7.3.4) Miejscowość: Koleczkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-207

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249370,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29837,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29837,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29837,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Robakowski Mieczysław „Usługi Ogólnobudowlane – Zduńskie”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191095038

7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 3

7.3.4) Miejscowość: Koleczkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-207

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249370,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29429,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29429,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29429,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZDUNEK S.C. USŁUGI REMONTOWO-OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF I KAMIL MATHEA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190837294

7.3.3) Ulica: NOWY ŚWIAT 28

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-299

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249370,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29429,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29429,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29429,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2. ZDUNEK s.c. Usługi Remontowo – Ogólnobudowlane Krzysztof i Kamil Mathea

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190837294

7.3.3) Ulica: ul. Nowy Świat 28

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk,

7.3.5) Kod pocztowy: 80-299

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249370,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane