Organizacja i obsługa konferencji w projekcie Krakow Metropolitan Area for Busniess 3 (KMA4Business)
Kraków Nowa Huta Przyszłości Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00130088
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00130088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-26 12:09
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b41cb39-f1f7-4d1c-b07d-e9be5498b8ea
- Identyfikator
- 6783153839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00130088 z dnia 2026-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i obsługa konferencji w projekcie Krakow Metropolitan Area for Busniess 3 (KMA4Business)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kraków Nowa Huta Przyszłości Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360968895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osiedle Willowe 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-902
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@knhp.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://knhp.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b41cb39-f1f7-4d1c-b07d-e9be5498b8ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
68.10.Z, kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i obsługa konferencji w projekcie Krakow Metropolitan Area for Busniess 3 (KMA4Business)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b41cb39-f1f7-4d1c-b07d-e9be5498b8ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. Krakow Metropolitan Area for Business 3 (KMA4Business) dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 1.15 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki A. Promocja oferty gospodarczej małopolskich przedsiębiorstw oraz wsparcie eksporterów w regionie B. Promocja innowacyjności w regionie C. Wsparcie inwestorów w regionie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00064227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZS.2621.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na organizacji i obsłudze konferencji w projekcie Krakow Metropolitan Area for Busniess 3 (KMA4Business). Szczegółowy zakres i opis został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Otwarcie ofert odbyło się w dniu 2 lutego 2026 r. Proces oceny ofert oraz weryfikacji podmiotowej Wykonawców do dnia 20 lutego 2026 r. nie został zakończony. Konferencja, której organizacja i obsługa stanowi przedmiot zamówienia została zaplanowana na dzień 5 marca 2026 r. Biorąc pod uwagę zakres i złożoność zamówienia Zamawiający założył, że proces przygotowań do konferencji – czyli zrealizowanie części składowych opisu przedmiotu zamówienia koniecznych do organizacji i obsługi konferencji zajmie Wykonawcy ok. 10 dni. Zatem udzielenie zamówienia powinno nastąpić ok. 20 lutego 2026 r. Jednakże zawarcie umowy w ww. terminie nie jest możliwe, gdyż proces oceny nie dobiegł końca. Zamawiający mógłby nadal prowadzić postępowanie w celu wyłonienie oferty najkorzystniejszej, lecz w takim wypadku zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego nastąpiłoby w terminie uniemożliwiającym Wykonawcy realizację opisu przedmiotu zamówienia. Okoliczność ta oznaczałaby zawarcie umowy, której wykonanie nie byłoby możliwe.| 2026-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |