Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2025 roku.

Zespół Szkół w Lubominie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00130199
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00130199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-26 12:31
Lokalizacja
Lubomino, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11ff05c7-1cce-4325-9d90-ae83e5a90aea
Identyfikator
7392783353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePrzyprawy i przyprawy korzennePieprzZioła i przyprawy korzenneZiołaMieszanki przyprawGroch puszkowanyDżem truskawkowyPłatki kukurydzianeSkoncentrowany przecier pomidorowyOlej spożywczyMusztardaCukier i produkty pokrewnePrzecier pomidorowyFasolaGrochWarzywa konserwowane w occieDrożdżeKetchupSoki owocowe i warzywneWody mineralneRóżne produkty spożywczeMieszanki soków nieskoncentrowanychŚwieży dróbKurczętaIndykiProdukty drobiowePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieChlebBułeczkiPieczywo tostowe i wyroby piekarskie

Wykonawcy

2 przyznane

'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
9771,9 PLN
'MARDI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBISKUPIEC, PL · lot 1
11 143,72 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00130199 z dnia 2026-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Lubominie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510623769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kopernika 4

1.5.2.) Miejscowość: Lubomino

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-135

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 616 07 86

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs.lubomino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs.lubomino.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11ff05c7-1cce-4325-9d90-ae83e5a90aea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11ff05c7-1cce-4325-9d90-ae83e5a90aea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00629872/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301859

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS-261-03/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 32000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy II - Przyprawy, przetwory, produkty strączkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15872100-2 - Pieprz

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

15872300-4 - Zioła

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15331462-3 - Groch puszkowany

15332296-5 - Dżem truskawkowy

15613311-1 - Płatki kukurydziane

15331427-6 - Skoncentrowany przecier pomidorowy

15411200-4 - Olej spożywczy

15871250-1 - Musztarda

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15331425-2 - Przecier pomidorowy

03221210-1 - Fasola

03221220-4 - Groch

15331500-2 - Warzywa konserwowane w occie

15898000-9 - Drożdże

15871230-5 - Ketchup

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15981000-8 - Wody mineralne

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15321700-1 - Mieszanki soków nieskoncentrowanych

4.5.5.) Wartość części: 13000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy VII - Drób świeży, przetwory drobiowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112100-7 - Świeży drób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15112130-6 - Kurczęta

15112120-3 - Indyki

15131500-0 - Produkty drobiowe

4.5.5.) Wartość części: 13000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy X - Pieczywo

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15811100-7 - Chleb

15811400-0 - Bułeczki

15821000-9 - Pieczywo tostowe i wyroby piekarskie

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11143,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12073,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11143,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510708610

7.3.3) Ulica: Sprzętowa 3

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-467

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9771,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9771,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11833,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9771,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARDI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510501291

7.3.3) Ulica: Olsztyńska 1

7.3.4) Miejscowość: Biskupiec

7.3.5) Kod pocztowy: 11-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11143,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy