Zagospodarowanie terenu rekreacyjno- wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury wraz ze zwiększeniem bioróżnorodności na trasie rowerowej KŁO – Rowerowy Szlak Odry
Gmina Prochowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00130264
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00130264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-26 12:46
- Lokalizacja
- Prochowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d20f95a-68b4-402b-8d50-82e15fd5e4ab
- Identyfikator
- 6911004980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00130264 z dnia 2026-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno- wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury wraz ze zwiększeniem bioróżnorodności na trasie rowerowej KŁO – Rowerowy Szlak Odry
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prochowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Prochowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.rogos@prochowice.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.prochowice.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.prochowice.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno- wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury wraz ze zwiększeniem bioróżnorodności na trasie rowerowej KŁO – Rowerowy Szlak Odry2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d20f95a-68b4-402b-8d50-82e15fd5e4ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025781/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury dla młodzieży
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00057936
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury dla młodzieży wraz ze zwiększeniem bioróżnorodności na trasie rowerowej Krainy Łęgów Odrzańskich – Rowerowy Szlak Odry w ramach przedsięwzięcia „Zwiększenie oferty turystycznej poprzez zagospodarowanie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w elementy małej architektury dla młodzieży wraz ze zwiększ. bioróżnorodności na trasie rowerowej KŁO - Rowerowy Szlak Odry”, na działce nr 428/1, 430/1, 428/2, 428/6 w obr. 3 miasta Prochowice.
Zakres prac do wykonania:
1. remont istniejących schodów zewnętrznych,
2. ścieżki o nawierzchni żwirowej o pow. 672 m2 oraz o szer. 1,5 m;
3. zespół obiektów małej architektury:
1) ławki – 8 szt.
2) kosze na śmieci – 8 szt.
3) lampy solarne – 6 szt.
4) hamaki zewnętrzne na słupach drewnianych – 2 szt.
5) istniejący stół do gry w ping-ponga do przestawienia,
6) stół do gry w „piłkarzyki”, 1 szt. - pod stołem nawierzchnia z kostki betonowej o wymiarze minimum 3,0x4,5m ograniczona obrzeżami betonowymi, stół nie posiada strefy bezpieczeństwa;
7) tablica z regulaminem – 1 szt.
8) stojak na rowery 5 stanowiskowy,
9) budowa pergoli rekreacyjnej z siedziskami drewnianymi, pufami wiszącymi, hamakiem, miejscem na ognisko, nawierzchnia żwirowa ograniczona obrzeżami betonowymi;
4. wiata drewnianej o powierzchni zabudowy 25m2,
5. boisko do siatkówki - 1 kpl, nawierzchnia piaskowa, boisko z kompletem wyposażenia (słupki, siatka);
6. boisko do koszykówki - 1 kpl, nawierzchnia syntetyczna na podbudowie z płyty betonowej, boisko z kompletem wyposażenia (kosz na słupie);
7. wykonanie nasadzeń w ilości:
1) leszczyna pospolita PENDULA – szt. 15, wys. 120-140 cm,
2) kalina sztywnolistna – szt. 15, wys. 100 cm,
3) bluszcz pospolity – szt. 20, wys. 50-60 cm,
4) irga płożąca – szt. 250., wys. 30-40 cm.
Podstawowe założenia prac do wykonania podano w przedmiarach robót, szczegółowym opis przedmiotu zamówienia zawartym w dokumentacji technicznej stanowiącej Zał. Nr 6 do SWZ tj.: projekt zagospodarowania terenu pn. Zwiększenie oferty turystycznej poprzez zagospodarowanie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w Prochowicach w elementy małej architektury dla młodzieży wraz ze zwiększeniem bioróżnorodności na trasie rowerowej Krainy Łęgów Odrzańskich – Rowerowy Szlak Odry w tym : projekt zagospodarowania terenu, informacja BIOZ, przedmiary robót oraz Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
Wszystkie roboty opisane dokumentacją stanowiącą Zał. Nr 6 do SWZ Wykonawca zobowiązany jest wykonać zgodnie z dokumentacją i zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną, obowiązującymi normami i przepisami prawa, na warunkach określonych w zawartej umowie, której projekt stanowi Zał. Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 437587,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 698344,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 437587,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOD-BRUK sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911004980
7.3.3) Ulica: Lisowice 122
7.3.4) Miejscowość: Prochowice
7.3.5) Kod pocztowy: 59-230
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 437587,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |