Dostawa odczynników do biologii komórkowej dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00131081
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00131081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-26 16:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed392c5a-2ca3-4e91-b455-dbd39cd9d071
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00131081 z dnia 2026-02-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odczynników do biologii komórkowej dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 222347674
1.5.8.) Numer faksu: agnieszka.anucinska@pw.edu.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.anucinska@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odczynników do biologii komórkowej dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed392c5a-2ca3-4e91-b455-dbd39cd9d071
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
PvSTATEM2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W celu realizacji powyższej usługi Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1 (nr postępowania: WMiNI/PP-10/2025 pn. Dostawa odczynników do biologii komórkowej dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych ). W postępowaniu nikt nie złożył żadnej oferty. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt.1 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0065a63e-1d3f-4363-b34a-e6136e184d20
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WMiNI/PP-13/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia dostawa odczynników: Recombinant proteins coupled to magnetic beads to diagnose recent infection with Plasmodium vivax lub równoważnych wyszczególnionych co do rodzaju i ilości w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86,00 AUD
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: The Walter & Eliza Hall Institute of Medical Research
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: ABN 12 004 251 423
7.3.3) Ulica: 1G Royal Parade, Parkville, Victoria 3052
7.3.4) Miejscowość: Australia
7.3.7.) Kraj: Austria
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86 AUD
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2026-02-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |