Świadczenie obsługi prawnej Rady Gminy Rudziniec.

Gmina Rudziniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00131153
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00131153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-26 18:57
Lokalizacja
Rudziniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eda268ca-d52d-4c3e-8759-5d389088ee6c
Identyfikator
9691605554
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej

Wykonawcy

1 przyznane

AVENTUM KANCELARIA PRAWNA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW MALIK, POKOJ I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKAKatowice, PL · lot 0
11 592,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00131153 z dnia 2026-02-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie obsługi prawnej Rady Gminy Rudziniec.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudziniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257802

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gliwicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Rudziniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-160

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 400 07 80

1.5.8.) Numer faksu: gmina@rudziniec.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rudziniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudziniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rudziniec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie obsługi prawnej Rady Gminy Rudziniec.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda268ca-d52d-4c3e-8759-5d389088ee6c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045472/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Świadczenie obsługi prawnej Rady Gminy Rudziniec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00459814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.0001.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 25870,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę obsługi prawnej Rady Gminy Rudziniec, w szczególności:
1) udzielanie porad prawnych,
2) wykonywanie pisemnych opinii,
3) udział w opracowaniu i uzgadnianiu projektów uchwał Rady Gminy Rudziniec,
4) udział w posiedzeniach Komisji Rady Gminy Rudziniec oraz w sesjach Rady Gminy Rudziniec,
5) udział w dyżurze Przewodniczącego Rady Gminy Rudziniec,
6) reprezentowanie Rady Gminy Rudziniec przed sądami oraz innymi organami i instytucjami, a w szczególności organami ścigania, kontroli i egzekucyjnymi.
2.3.2. Zamawiający szacuje, że w okresie trwania umowy czas pracy na realizację przedmiotu zamówienia wyniesie ok. 65 godzin

4.5.3.) Główny kod CPV: 79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3917,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVENTUM KANCELARIA PRAWNA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW MALIK, POKOJ I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6423215030

7.3.3) Ulica: ul. SĄDOWA 46

7.3.4) Miejscowość: KATOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 40-078

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11592,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2026-02-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi