Remont dwóch sal lekcyjnych

Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00132134
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00132134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-27 11:46
Lokalizacja
Tarce, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2b96cc5-1c7b-4a2f-8430-f2388df367b5
Identyfikator
6171576939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF ROBAKJarocin, PL · lot 0
39 921,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00132134 z dnia 2026-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch sal lekcyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSPBTarce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000096230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Tarce

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627472443

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp.tarce@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarce.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2b96cc5-1c7b-4a2f-8430-f2388df367b5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dwóch sal lekcyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b96cc5-1c7b-4a2f-8430-f2388df367b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00522475

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 32456,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem ogłoszenia jest remont dwóch sal lekcyjnych nr 39 i 43:
Zeskrobanie i zmycie starej farby, gruntowanie ścian, przyklejenie warstwy siatki na ścianach, gładzie gipsowe 2-warstwowe, gruntowanie ścian, malowanie farbami emulsyjnymi, podłoża gipsowe z gruntowaniem, lakierowanie emalią akrylową tynków wewnętrznych, podłoży gipsowych, malowanie farbą akrylową rur, sufity podwieszane o konstrukcji metalowej z wypełnieniem płytami z włókien mineralnych, montaż opraw oświetleniowych w sufitach podwieszanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39921,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60147 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39921,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Józef Robak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6171017588

7.3.3) Ulica: Gen. St. Taczaka 4

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39921,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-01 do 2025-12-19
2026-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane