IR.ZP.271.19.2024 Utwardzenie drogi gminnej nr 1037 „Droga do Dworca” w miejscowości Stróże

GMINA GRYBÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00502142
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00502142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-17 07:57
Lokalizacja
Grybów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0db8c89e-27b2-4334-b3b2-392ab64ad9d4
Identyfikator
7343515546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502142 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
IR.ZP.271.19.2024 Utwardzenie drogi gminnej nr 1037 „Droga do Dworca” w miejscowości Stróże

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYBÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33

1.5.2.) Miejscowość: Grybów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 448 42 10

1.5.8.) Numer faksu: 18 445 04 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrybow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagrybow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-grybow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

IR.ZP.271.19.2024 Utwardzenie drogi gminnej nr 1037 „Droga do Dworca” w miejscowości Stróże

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db8c89e-27b2-4334-b3b2-392ab64ad9d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001668/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Utwardzenie dróg gminnych na terenie gminy Grybów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448275

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie drogi gminnej nr 1037 „Droga do Dworca” w miejscowości Stróże.
2. Zakres robót obejmuje m.in.:
- roboty organizacyjne,
- roboty rozbiórkowe,
- wzmocnienie podbudowy,
- wykonanie nawierzchni z kostki granitowej,
- wykonanie chodników z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego.
3. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ na którą składają się:
a) Projekt remontu drogi,
b) STWiOR,
c) oraz pomocniczo przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu, w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęła 1 oferta, której wartość przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, której Zamawiający nie może zwiększyć.
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane