Przebudowa strefy wejściowej do Krytej Pływalni Wałbrzyskiego Centrum Sportowo–Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu
WAŁBRZYSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE "AQUA-ZDRÓJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00133186
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00133186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-27 15:29
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37573f5d-d7dc-41f6-8f31-ce7a6c4cabfa
- Identyfikator
- 8862888016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00133186 z dnia 2026-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa strefy wejściowej do Krytej Pływalni Wałbrzyskiego Centrum Sportowo–Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6
w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WAŁBRZYSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE "AQUA-ZDRÓJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020698864
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 7484888494
1.5.8.) Numer faksu: 7484888494
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@aqua-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: aqua-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,223039,be22408ec0e63d390da81d49496f6a59.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność obiektów sportowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa strefy wejściowej do Krytej Pływalni Wałbrzyskiego Centrum Sportowo–Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6w Wałbrzychu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37573f5d-d7dc-41f6-8f31-ce7a6c4cabfa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00095128
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa strefy wejściowej do Krytej Pływalni w Wałbrzyskim Centrum Sportowo Rekreacyjnym „AQUA-ZDRÓJ” Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu
2. Zadanie obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
- wygrodzenie terenu budowy
- roboty rozbiórkowe: budowlane, instalacyjne i elektryczne
- naprawę ścian, podłóg i sufitów
- roboty murowe
- przebudowę i uzupełnianie sufitu
- wymianę i uzupełnianie posadzki ceramicznej
- montaż nowej stolarki drzwiowej
- montaż barierek dla strefy wejść i wyjść z pływalni
- wykonanie nowych okładzin ściennych
- zabudowę wyspy SNACK BAR „FALA”
- montaż nowej instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej
- przebudowę instalacji centralnego ogrzewania
- przebudowę wentylacji mechanicznej
- przebudowę instalacji oświetlenia podstawowego i dekoracyjnego
- przebudowę instalacji gniazd wtyczkowych i siły
- przebudowę okablowania strukturalnego i CCTV
- wykonanie połączeń wyrównawczych
- montaż rozdzielnic oddziałowych
- wykonanie niezbędnych prób i pomiarów wymaganych prawem
- wykonanie dokumentacji powykonawczej
- i inne prace wykazane w projektach, aranżacjach i kosztorysach będących załącznikami do postępowania.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisują:
1) Umowa,
2) Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego do SWZ
i zmianami SWZ,
3) Dokumentacja projektowa,
4) STWiORB,
5) Oferta Wykonawcy,
4. W trakcie realizacji robót należy zapewnić funkcjonowanie strefy wejść i wyjść z Krytej Pływalni przez bezpieczne wygrodzenie placu budowy do czasu rozpoczęcia przerwy technologicznej
5. Przed złożeniem oferty Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej obiektu w celu zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania strefy wejściowej do Krytej Pływalni potwierdzonej protokołem z wizji lokalnej. Uzgodnienia terminu wizji lokalnej należy dokonać na e-mail: przetargi@aqua-zdroj.pl
6. Zamawiający dopuszcza prowadzenie prac 24/h w każdy dzień tygodnia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 897900,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2026-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |