Dostawa pospółki do remontu dróg powiatowych na terenie powiatu monieckiego w 2026 r.

Powiat Moniecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00133960
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00133960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-02 09:42
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53b864aa-978b-4e28-ae3f-d0cd95cfb0f2
Identyfikator
5461392934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mieszanka piasku i żwiru

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF ROSZKOWSKIMońki, PL · lot 0
206 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00133960 z dnia 2026-03-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pospółki do remontu dróg powiatowych na terenie powiatu monieckiego w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://monki.ezamawiajacy.pl/pn/monki/demand/260417/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pospółki do remontu dróg powiatowych na terenie powiatu monieckiego w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53b864aa-978b-4e28-ae3f-d0cd95cfb0f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026313/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa pospółki do remontu dróg powiatowych na terenie powiatu monieckiego w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00064159

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 000 ton pospółki (mieszaniny żwiru i piasku) na wskazane odcinki dróg żwirowych i gruntowych na terenie powiatu monieckiego.
Zamawiający wymaga dostawy pospółki o uziarnieniu 0/31,5 mm.
Dostarczona pospółka musi odpowiadać wymaganiom norm i posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty lub świadectwa jakości. Pospółka musi pochodzić z legalnie działającej żwirowni. Wykonawca musi posiadać koncesję na wydobywanie kruszyw lub pisemne oświadczenie innego podmiotu na udostępnianie tego materiału. Wykonawca zobowiązany jest przedstawiać na żądanie Zamawiającego potwierdzenie, że dostarczona pospółka odpowiada wymaganiom norm i posiada wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty lub świadectwa jakości. W przypadku wątpliwości co do jakości dostarczonej pospółki Zamawiający może zlecić jej przebadanie, w zakresie określonych przez Zamawiającego wymagań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212210-5 - Mieszanka piasku i żwiru

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206640 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394080 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206640 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe DROGOMISTRZ Józef Roszkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461010045

7.3.3) Ulica: Parkowa

7.3.4) Miejscowość: Mońki

7.3.5) Kod pocztowy: 19-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206640 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2026-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy