Przebudowa promenady wzdłuż rzeki Noteć w Ujściu

GMINA UJŚCIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00134091
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00134091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-02 10:14
Lokalizacja
Ujście, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a325a0e-72cf-45ac-8189-f71693788e99
Identyfikator
7642612599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

Kambud Inwestycje Sp. Z o. o. Sp. K.Czarnków, PL · lot 0
375 901,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00134091 z dnia 2026-03-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa promenady wzdłuż rzeki Noteć w Ujściu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJŚCIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791253

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wiosny Ludów 2

1.5.2.) Miejscowość: Ujście

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-850

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ujscie@ujscie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujscie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a325a0e-72cf-45ac-8189-f71693788e99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa promenady wzdłuż rzeki Noteć w Ujściu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a325a0e-72cf-45ac-8189-f71693788e99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00134091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066370/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa promenady wzdłuż rzeki Noteć w Ujściu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00073496

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R-ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje przebudowę promenady wzdłuż rzeki Noteć w Ujściu na działkach 280, 481/1, 491 polegającą na wymianie kostki brukowej typu starobruk o powierzchni ok. 985,00 m2 wraz z wymianą obrzeży, uzupełnieniem warstwy wyrównującej, podbudową oraz podsypka cementowo piaskową. Zakres prac obejmuje również małą architekturę, wymianę istniejących ławek i śmietników wzdłuż rzeki zgodnie z projektem.
Kostkę rozbiórkową należy złożyć na paletach zabezpieczonych stretchem a następnie przewieźć, dostarczyć w miejsce składowania ustalone z Zamawiającym na terenie Ujścia.
Na odcinku obejmującym działki 590, 561/26, 544/1 zgodnie z projektem, przewiduje się wymianę ławek i śmietników oraz ustawieniem nowych elementów małej architektury wzdłuż ul. Szpitalnej, rewitalizacja istniejącej wiaty oraz wymiana utwardzenia kręgu ogniska wykonanie nawierzchni z kamienia polnego o powierzchni ok. 64 m2 wraz z paleniskiem oraz przygotowaniem teren wokół ogniska, oczyszczeniem i wykarczowaniem drzew i krzewów na terenie o powierzchni ok. 830 m2.
Podstawa wykonania wszystkich robót oraz ich zakres stanowią załączone projekty wraz z opisami stanowiącymi integralną cześć projektu. Załączone przedmiary nie stanowią podstawy do określenia zakresu prac, są jedynie elementem pomocniczym do przeprowadzenia wyceny dla Wykonawcy.

Roboty budowlane realizowane będą na podstawie zgłoszeń robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę Znak AB.6743.220.2025.XIII z dnia 06.05.2025 r. oraz AB.6743.225.2025.III z dnia 16.04.2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375901,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 591730,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375901,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kambud Inwestycje Sp. Z o. o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383440104

7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 7A

7.3.4) Miejscowość: Czarnków

7.3.5) Kod pocztowy: 64-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375901,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane