Realizacja inwestycji: 1) Budowa sieci wodociągowej w działce 11/7 (droga); 2) Budowa sieci wodociągowej w ul. Jana Brzechwy (...); 3) Budowa sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej

MIASTO CHEŁMŻA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00134319
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00134319/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-02 11:05
Lokalizacja
Chełmża, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edcaa4b0-75e8-49f0-818d-e8dfef76288c
Identyfikator
8792582481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRóżne usługi inżynieryjneRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

3 przyznane

ZBIGNIEW ROLBIECKIGrzegorz 8, PL · lot 0
72 093,04 PLN
ZBIGNIEW ROLBIECKIGrzegorz 8, PL · lot 1
48 929,33 PLN
ZBIGNIEW ROLBIECKIGrzegorz 8, PL · lot 2
68 062,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00134319 z dnia 2026-03-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja inwestycji: 1) Budowa sieci wodociągowej w działce 11/7 (droga); 2) Budowa sieci wodociągowej w ul. Jana Brzechwy (...); 3) Budowa sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO CHEŁMŻA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Hallera 2

1.5.2.) Miejscowość: Chełmża

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-140

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.chelmza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.chelmza.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edcaa4b0-75e8-49f0-818d-e8dfef76288c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja inwestycji: 1) Budowa sieci wodociągowej w działce 11/7 (droga); 2) Budowa sieci wodociągowej w ul. Jana Brzechwy (...); 3) Budowa sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edcaa4b0-75e8-49f0-818d-e8dfef76288c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00134319

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298162

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 440214,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych związanych z zaprojektowaniem i budową (w formule: „zaprojektuj i wybuduj”) sieci wodociągowej na terenie miasta Chełmży, z podziałem na zadania:

Część/ Zadanie 1: Wykonanie projektu budowlanego i budowa sieci wodociągowej w działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 11/7 (droga);
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich niezbędnych prac dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania planowanej inwestycji, polegającej na budowie sieci wodociągowej w miejscowości Chełmża, przy ul. Dębowa, Trakt, dz. ewid. nr 11/7, 11/6, 11/5 i 25, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakładana długość sieci wodociągowej pod projekt i rzeczową realizację wyniesie ok. 155m.
Dla budowy sieci wodociągowej rozdzielczej metodą bezwykopową należy zastosować rury przewodowe PEHD SDR17,6 min. RC dwuwarstwowe zgrzewane doczołowo, a przy węzłach zgrzewane elektrooporowo wraz z niezbędnym uzbrojeniem w postaci zasuw odcinających, trójników, łączników, hydrantów ppoż, węzłów połączeniowych itp.
Uwaga! Zarówno projekt, jak i rzeczowa realizacja dotyczy całego zakresu prac określonych w Programie Funkcjonalno- Użytkowym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 165888,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych związanych z zaprojektowaniem i budową (w formule: „zaprojektuj i wybuduj”) sieci wodociągowej na terenie miasta Chełmży, z podziałem na zadania:
Część/ Zadanie 2: Wykonanie projektu budowlanego i budowa sieci wodociągowej w ul. Jana Brzechwy (dz. nr 31/36, 32/1 obręb 0012);
Planowane do przeprowadzenia prace obejmują:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich niezbędnych prac dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania planowanej inwestycji, polegającej na budowie sieci wodociągowej w miejscowości Chełmża, przy ul. Jana Brzechwy, Ignacego Kraszewskiego na działkach nr 31/36 oraz 32/1, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakładana długość sieci wodociągowej pod projekt wyniesie ok. 132m. Rzeczowa realizacja sieci wodociągowej na odcinku ok. 90m (wodociąg do działki nr 31/32 z obrębu 12).
Dla budowy sieci wodociągowej rozdzielczej metodą bezwykopową należy zastosować rury przewodowe PEHD SDR17,6 min. RC dwuwarstwowe zgrzewane doczołowo, a przy węzłach zgrzewane elektrooporowo wraz z niezbędnym uzbrojeniem w postaci zasuw odcinających, trójników, łączników, hydrantów ppoż, węzłów połączeniowych itp.
Uwaga! Projekt, dotyczy całego zakresu prac określonych w Programie Funkcjonalno- Użytkowym, rzeczowa realizacja robót budowlanych (budowa sieci wodociągowej) dotyczy określonego powyżej zakresu na wskazanym odcinku ulicy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 100200,44 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych związanych z zaprojektowaniem i budową (w formule: „zaprojektuj i wybuduj”) sieci wodociągowej na terenie miasta Chełmży, z podziałem na zadania:
Część/ Zadanie 3: Wykonanie projektu budowlanego i budowa sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich niezbędnych prac dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania planowanej inwestycji, polegającej na budowie sieci wodociągowej w miejscowości Chełmża, przy ul. Piastowska, Stanisława Pilatowskiego, Księdza prałata Józefa Szydzika i Księdza Infułata Alfonsa Groszkowskiego, dz. ewid. nr: 14/19, 15/47, 15/31, 15/49, 91, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakładana długość sieci wodociągowej pod projekt wyniesie ok. 450m. Rzeczowa realizacja sieci wodociągowej wzdłuż ul. Piastowskiej na odcinku ok. 165m.
Dla budowy sieci wodociągowej rozdzielczej metodą bezwykopową należy zastosować rury przewodowe PEHD SDR17,6 min. RC dwuwarstwowe zgrzewane doczołowo, a przy węzłach zgrzewane elektrooporowo wraz z niezbędnym uzbrojeniem w postaci zasuw, odcinających, trójników, łączników, hydrantów ppoż, węzłów połączeniowych itp.
Uwaga! Projekt, dotyczy całego zakresu prac określonych w Programie Funkcjonalno- Użytkowym, rzeczowa realizacja robót budowlanych (budowa sieci wodociągowej) dotyczy określonego powyżej zakresu na wskazanym odcinku ulicy W1 – W2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 174125,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72093,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178350 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72093,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo- Usługowo- Produkcyjna „ARIS” Rolbiecki Zbigniew

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871247157

7.3.4) Miejscowość: Grzegorz

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72093,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48929,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48929,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo- Usługowo- Produkcyjna „ARIS” Rolbiecki Zbigniew

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871247157

7.3.4) Miejscowość: Grzegorz

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48929,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68062,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68062,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo- Usługowo- Produkcyjna „ARIS” Rolbiecki Zbigniew

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871247157

7.3.4) Miejscowość: Grzegorz

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68062,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane