Koncepcja wykorzystania wodoru w Krośnieńskim Klastrze Energii
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502244
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 08:42
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33e363ba-2ab9-4cab-b828-e58e408dd106
- Identyfikator
- 6840001341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502244 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koncepcja wykorzystania wodoru w Krośnieńskim Klastrze Energii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370374107
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fredry 12
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.pachana@khk.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ekrosno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33e363ba-2ab9-4cab-b828-e58e408dd1061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Koncepcja wykorzystania wodoru w Krośnieńskim Klastrze Energii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33e363ba-2ab9-4cab-b828-e58e408dd106
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający ubiega się o dofinansowanie z KPO - B2.2.2 - wsparcie przedinwestycyjne - Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-2300-11/EK/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dotyczy wykonania dwóch analiz związanych z potencjałem produkcji i wykorzystania wodoru.
Zadania A -14. Analiza możliwości wykorzystania produkcji wodoru jako elementu optymalizacji systemu energetycznego klastra.
Zadania B – 15. Opracowanie koncepcji optymalizacji produkcji wodoru i energii elektrycznej na cele transportu publicznego.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71620000-0 - Usługi analizy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 poz. 1320) - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Oferta z najniższą ceną złożona przez XOOG KLASTRY ENERGII PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Wróbla 24 lokal 1, 02-736 Warszawa przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2. Do upływu terminu składania ofert wpłynęło 10 ofert złożonych przez:
1) CPOINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
ul. Kobielska 100 lokal 13, 03-835 Warszawa,
- cena 516 250,00 PLN.
2) AVL Software and Functions GmbH Sp. z o.o. – Oddział w Polsce
Okopowa 58/72, Piętro 13, 01-042 Warszawa,
- cena 486 482,22 PLN.
3) Prosperous Partners sp. z o.o., ul. Żelazna 34/38/128, 00-832 Warszawa,
- cena 245 385,00 PLN.
4) XOOG KLASTRY ENERGII PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA,
ul. Wróbla 24 lokal 1, 02-736 Warszawa,
- cena 191 880,00 PLN.
5) Antea Polska S.A., Dulęby 5, 40-833 Katowice,
- cena 405 900,00 PLN.
6) QENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Qenergy sp. z o.o.), Aleja 3 Maja 5 lokal 7, 00-401 Warszawa,
-cena 232 470,00 PLN.
7) SAVONA PROJECT Sp. z o.o., ul. Urszulańska 3, 33-100 Tarnów,
- cena 298 890,00 PLN.
8) ENVITEST J. PACHOLSKI SPÓŁKA JAWNA (ENVITEST J.Pacholski Sp.J.), ul. Poznańska 99, 60-185 Skórzewo,
- cena 1 056 766,80 PLN.
9) Exergon Sp. z o.o., ul. Jagiellońska 4, 44-100 Gliwice,
- cena 300 120,00 PLN.
10) MEITILL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (MEITILL),
ul. Stanisława Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice,
- cena 453 870,00 PLN.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |