Zakup i wdrożenie zabezpieczeń infrastruktury teleinformatycznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki
Gmina Kamieniec Ząbkowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00136154
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00136154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-03 08:55
- Lokalizacja
- Kamieniec Ząbkowicki, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8442fa1f-3425-4915-b987-d8a30c1cda20
- Identyfikator
- 8871635266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00136154 z dnia 2026-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup i wdrożenie zabezpieczeń infrastruktury teleinformatycznej
Gminy Kamieniec Ząbkowicki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieniec Ząbkowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718449
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka
1.5.2.) Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamienieczabkowicki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamienieczabkowicki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kamienieczabkowicki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i wdrożenie zabezpieczeń infrastruktury teleinformatycznejGminy Kamieniec Ząbkowicki
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8442fa1f-3425-4915-b987-d8a30c1cda20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00136154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057350/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zakup i wdrożenie zabezpieczeń infrastruktury teleinformatycznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00622783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Kamieniec Ząbkowicki, obejmującego wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnego z ISO/IEC 27001, przeprowadzenie audytu, organizację szkoleń oraz dostawę i instalację sprzętu i oprogramowania informatycznego.
W ramach niniejszego postępowania przetargowego dotyczącego realizacji grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” celem Zamawiającego jest kompleksowe i rzeczywiste podniesienie poziomu bezpieczeństwa informatycznego w Urzędzie Miejskim w Kamieńcu Ząbkowickim oraz jednostkach organizacyjnych Zamawiającego. Projekt zakłada ścisłą integrację trzech kluczowych obszarów niezbędnych do skutecznego wdrożenia oraz utrzymania cyberbezpieczeństwa: organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego. Każdy z tych filarów wzajemnie na siebie oddziałuje, tworząc spójny i efektywny system ochrony infrastruktury informatycznej i danych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72222300-0 - Usługi w zakresie technologii informacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48820000-2 - Serwery
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
30233132-5 - Napędy dyskowe
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
48822000-6 - Serwery komputerowe
48620000-0 - Systemy operacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 732717,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 732717,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 732717,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Akceleracji Technologii Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113303377
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 732717,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |