Realizacja zadań z zakresu promocji Miasta Inowrocławia
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502370
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 09:13
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-208fdf88-4939-436f-a211-8c8db42f1210
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502370 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja zadań z zakresu promocji Miasta Inowrocławia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadań z zakresu promocji Miasta Inowrocławia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-208fdf88-4939-436f-a211-8c8db42f1210
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00206099/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Usługi promocji Miasta Inowrocławia podczas rozgrywek sportowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych udzielone zespołowi sportowemu, tj. Kujawskie Stowarzyszenie Koszykówki Noteć na wykonanie usług promocji Miasta może być świadczone tylko przez ten zespół, z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, a nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. Udział ww. zespołu sportowych w wielu prestiżowych imprezach sportowych w całej Polsce zapewni Miastu Inowrocław oczekiwany zakres promocji.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 700000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Promocja Miasta przez drużynę KSK Ciech Noteć Inowrocław do końca trwania sezonu koszykarskiego 2024/2025 poprzez:
1. Przedstawienie Miasta Inowrocławia jako SPONSORA GŁÓWNEGO i umieszczenie Herbu Miasta Inowrocławia na stronie internetowej (www.ksknotec.pl);
2. Wyczytywanie Miasta Inowrocławia jako sponsora głównego przez spikera przed meczami w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu i zapowiedzi w przerwie dot. wydarzeń organizowanych przez Miasto;
3. Członkostwo w klubie biznesowym (udział w eventach klubowych);
4. Wykorzystywanie przez Miasto wizerunku drużyny i jej zawodników w przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Miasto w zależności od potrzeb i po wcześniejszym uzgodnieniu z naczelnikiem Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia;
Prezentacja zespołu przed sezonem;
Przygotowanie konferencji przed sezonem z udziałem Prezydenta Arkadiusza Fajoka;
Poznaj koszykówkę jeszcze lepiej, spotkanie z trenerem pierwszej drużyny;
Udział w meczu gwiazd (rywalizacja z koszykarzami pierwszej drużyny);
Zorganizowanie spotkań z mieszkańcami i kibicami w miejscach publicznych;
Zorganizowanie 4 razy w sezonie turnieju/treningów/warsztatów dla dzieci Szkół Podstawowych w ramach promocji sportu w mieście;
Zorganizowanie strefy kibica, podczas gdy rozgrywki meczowe odbywają się poza Miastem, uwzględniając przy tym warunki pogodowe i możliwości transmisyjne, tylko w przypadku rozrywek play-off.
5. Wykorzystanie Herbu Miasta Inowrocławia na strojach meczowych (koszulka + narzutka); biletach meczowych (online); na stojaku reklamowym przy parkiecie pod koszami; w materiałach drukowanych, m.in. plakatach, ulotkach oraz na biletach wstępu na imprezy sportowe z udziałem drużyny KSK Qemetica Noteć Inowrocław;
6. Umieszczenie Herbu w widocznym miejscu w materiałach przygotowanych przez Klub, filmach wideo oraz postach publikowanych w mediach społecznościowych, tj. Facebooku: fb.me/ksknotec, na kanale YouTube: @ksknotecinowroclawofficial, Instagramie @ksknotecinowroclaw, oraz TikToku @kskciechnotecinowroclaw.
7. Oznaczenie profilu Miasta Inowrocław (Facebook @miastoinowroclaw, Instagram @miasto_inowroclaw, YouTube @miastoinowroclaw, TikTok @miasto_inowroclaw) oraz odnośnika do strony internetowej www.inowroclaw.pl w materiałach publikowanych w mediach społecznościowych Klubu, dotyczących akcji promocyjnych prowadzonych wraz z Miastem, np. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia itp.;
8. Stosowanie hasztagów #InoBasket #SportowyInowroclaw #MiastoInowrocławWspiera oraz obligatoryjnie, gdy podczas meczu udział będzie brała maskotka Miasta #WiewiórInka;
9. Dostęp do pełnych miesięcznych statystyk publikowanych postów złożone wraz ze sprawozdaniem miesięcznym dot. realizacji zadań promocyjnych przez Klub;
10. Publikowanie przez Klub min. 2 rolek w m-cu z oznaczeniem współpracy oraz 1 relacji w m-cu z oznaczeniem Miasto Inowrocław wspiera KSK Noteć;
11. Możliwość organizacji personalizacji akcji marketingowych we własnej firmie z udziałem koszykarzy i sztabu, tj. przygotowanie i opublikowanie przez Klub video-zapowiedzi na wydarzenia sportowe organizowane przez Miasto Inowrocław we współpracy z jednostkami podległymi, a także filmów promocyjnych dot. atrakcyjnych miejsc w mieście z oznaczeniem profilu Facebook @miastoinowroclaw – w celu zaangażowania lokalnej społeczności;
12. Rozdawanie przez WiewiórInkę podczas meczów ulotek akcji promocyjnych Miasta;
13. Przekazanie gadżetów klubowych (szalików, koszulek, biletów i innych) na konkursy dla uczestników wydarzeń promocyjnych Miasta dla min. dla 3 akcji promocyjnych;
14. Przekazanie 4 karnetów VIP oraz 12 karnetów na sezon;
15. Stworzenie projektu maskotki Klubu i zlecenie do przygotowania po akceptacji Prezydenta Miasta Inowrocławia;
16. Przygotowanie projektu naklejki na autokar klubowy i jej realizacja po akceptacji przez Prezydenta Miasta Inowrocławia;
17. Reklama na bandach ledowych podczas meczów domowych z wykorzystaniem herbu i hasłem „Miasto Inowrocław Wspiera KSK Noteć”;
18. Zlecenie przez Klub do wykonania roll-up oraz baneru, na podstawie projektu
i wytycznych przesłanych przez Miasto Inowrocław z hasłem: „Miasto Inowrocław wspiera KSK Noteć”;
19. Wystawianie roll-up'ów (po 2 szt.) „Miasto Inowrocław wspiera KSK Noteć” oraz „Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok” w holu Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w dniach meczowych rozgrywek;
20. Udział maskotki WiewiórINKI podczas niektórych meczów rozgrywanych w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu. Szczegóły udziału będą na bieżąco ustalane z naczelnikiem Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej;
21. Realizacja odcinka Miasta Inowrocławia programu pt. „Przerwa na żądanie” w miejscu wskazanym przez Miasto Inowrocław (program będzie prowadzony w oparciu o wywiady z zawodnikami, skróty pomeczowe z krótkimi wstawkami promującymi Inowrocław);
22. Wykorzystanie przez Miasto Inowrocław dwóch akcji promocyjnych pn. „SPONSOR MECZU”- mecz inauguracyjny w Inowrocławiu rozpoczynający sezon rozgrywek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kujawskie Stowarzyszenie Koszykówki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562752558
7.3.3) Ulica: al. Niepodległości 4
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 700000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-05-31| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |