Nadzór Inwestorski dla Projektu: „Budowa trasy rowerowej w ramach zadania Rozbudowa ulicy Oświęcimskiej na odcinku od ul. Serdecznej w Tychach do ul. Homera w Bieruniu”

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00136356
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00136356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-03 09:53
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21052ed2-9234-4619-bcae-0138dbb58823
Identyfikator
6462447307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi nadzorowania placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL · lot 0
388 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00136356 z dnia 2026-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór Inwestorski dla Projektu: „Budowa trasy rowerowej w ramach zadania Rozbudowa ulicy Oświęcimskiej na odcinku od ul. Serdecznej w Tychach do ul. Homera w Bieruniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzuim-tychy.logintrade.net/zapytania_email,221749,e358e9931cace55cc328f96df16e2e28.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarzędzanie drogami

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bieruń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6461015103

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 14

1.5.2.) Miejscowość: Bieruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-150

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.bierun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bierun.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór Inwestorski dla Projektu: „Budowa trasy rowerowej w ramach zadania Rozbudowa ulicy Oświęcimskiej na odcinku od ul. Serdecznej w Tychach do ul. Homera w Bieruniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21052ed2-9234-4619-bcae-0138dbb58823

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00136356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045885/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Nadzór Inwestorski dla zadania, pn. Budowa trasy rowerowej w ramach zadania Rozbudowa ulicy Oświęcimskiej na odcinku od ul. Serdecznej w Tychach do ul. Homera w Bieruniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiotowe zadanie inwestycyjne uzyskało dofinansowanie z Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.03 „Fundusze Europejskie dla zrównoważonego mobilności” Działanie FESL.03.03 „Regionalne Trasy Rowerowe – ZIT”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00059040

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/DZP/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 775667,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z budową infrastruktury rowerowej i drogowej wzdłuż ul. Oświęcimskiej na terenie miast Tychy i Bieruń.

Usługa obejmuje wykonanie nadzoru inwestorskiego wszystkich branż wymaganych w ramach inwestycji, realizowanego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz dokumentacją projektową i umową na roboty budowlane.

Roboty budowlane obejmują w szczególności:
• budowę drogi dla pieszych i rowerów,
• przebudowę odcinków dróg, skrzyżowań, zjazdów i zatok autobusowych,
• budowę sygnalizacji świetlnej,
• budowę i przebudowę infrastruktury podziemnej (m.in. kanalizacja deszczowa, oświetlenie),
• przebudowę i zabezpieczenie urządzeń infrastruktury kolidujących.

2. Zakres usług nadzoru inwestorskiego
Wykonawca będzie odpowiedzialny za:
• reprezentowanie Inwestora na budowie,
• sprawowanie kontroli zgodności realizacji budowy z jej projektem, określonymi przepisami, obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej,
• potwierdzanie faktycznego wykonania robót i sporządzanie protokołów odbioru robót budowlanych w zakresie rzeczowym,
• raportowanie inwestorowi o postępie i jakości robót budowlanych,
• udział w Radach Budowy,
• kontrolowanie rozliczeń budowy.

3. Miejsce inwestycji:
Miasto Tychy i miasto Bieruń, woj. śląskie – wzdłuż ul. Oświęcimskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791874,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420022626

7.3.3) Ulica: J. i F. Białych 5

7.3.4) Miejscowość: Rybnik

7.3.5) Kod pocztowy: 44-200

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

2026-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi