Przebudowa drogi gminnej 604182K w km od 0+008 do km 0+388 w miejscowości Krzeszowice, Gmina Krzeszowice (ul. Polna) - zamówienie uzupełniające.
Gmina Krzeszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00136415
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00136415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-03 10:05
- Lokalizacja
- Krzeszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1b10b55-39ff-401a-a34a-c6816228e5fa
- Identyfikator
- 5130233774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00136415 z dnia 2026-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 604182K w km od 0+008 do km 0+388 w miejscowości Krzeszowice, Gmina Krzeszowice (ul. Polna) - zamówienie uzupełniające.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzeszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 4
1.5.2.) Miejscowość: Krzeszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-065
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 25 20 803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umkrzeszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrzeszowice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej 604182K w km od 0+008 do km 0+388 w miejscowości Krzeszowice, Gmina Krzeszowice (ul. Polna) - zamówienie uzupełniające.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1b10b55-39ff-401a-a34a-c6816228e5fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00136415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069224/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi gminnej 604182K w km od 0 + 008,00 do km 0 + 388,00 w miejscowości Krzeszowice, Gmina Krzeszowice (ul. Polna) – zamówienie uzupełniające
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W przypadku udzielenia zamówienia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu
wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia zastała uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Roboty budowlane, objęte przedmiotem zamówienia, stanowią roboty podobne do zamówienia podstawowego, możliwość
udzielenia których została przewidziana w zamówieniu podstawowym, a także ich wartość została uwzględniona przy obliczeniu wartości zamówienia. Zamówienie zostało udzielone dotychczasowemu wykonawcy w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIT.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty podobne do zamówienia podstawowego t.j. wymiana istniejącego murku ogrodzeniowego na elementy betonowe typu „L” w km 0+234 – 0+260 drogi gminnej, celem poprawy stateczności korpusu drogowego oraz wykonanie zmiany lokalizacji przyłączy wodociągowych oraz roboty związane z kanalizacją deszczową zgodnie z przedmiarami robót stanowiącymi załącznik nr 1 do OPZ.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa:
• Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia z załącznikiem nr 1
• Załącznik nr 3 – Wzór umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma produkcyjno-handlowo-transportowa "TRANSFIG" Wiesław Figa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770049985
7.3.3) Ulica: Podświerkle 62
7.3.4) Miejscowość: Przeginia Duchowna
7.3.5) Kod pocztowy: 32-061
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217972,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |