Budowa infrastruktury technicznej systemu Monitoringu w dzielnicy Gdynia Leszczynki

Gmina Miasta Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00502381
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00502381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-17 09:16
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe5e39e9-7c46-46d4-92cf-f017d7cd6272
Identyfikator
5862312326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychUkładanie kabliRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502381 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury technicznej systemu Monitoringu w dzielnicy Gdynia Leszczynki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-382

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzkiol@gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/umgdynia/public/postepowanie?postepowanie=73176827

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury technicznej systemu Monitoringu w dzielnicy Gdynia Leszczynki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe5e39e9-7c46-46d4-92cf-f017d7cd6272

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033431/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa monitoringu wizyjnego w dzielnicy Gdynia Leszczynki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZP 48/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 278048,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Budowę punktów kamerowych monitoringu wizyjnego w dzielnicy Gdynia Leszczynki, w tym przyłączy telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, dedykowanych słupów do montażu kamer a także kamer na istniejących słupach oświetleniowych oraz szafek monitoringu. Zadanie obejmuje budowę 13 szt. kamer zgrupowanych w 6 punktach kamerowych (PK) usytuowanych w następujących lokalizacjach:
• PK-1 => skrzyżowanie ulic: Działdowskiej # P. Ściegiennego,
• PK-2 => ul. P. Ściegiennego przy wejściu głównym do SP29,
• PK-3 => ul. E. Kwiatkowskiego nad przejściem podziemnym od strony ul. P. Ściegiennego,
• PK-4 => ul. E. Kwiatkowskiego na wysokości bud. nr 156,
• PK-5 => ul. Skrzyżowanie ulic: Kordeckiego # Gen. Orlicz-Dreszera # Leszczynki,
• PK-6 (A i B) => obiekt inżynierski – przejście podziemne pod ul. E. Kwiatkowskiego.

2. Wykonanie prac umożliwiających realizację budowy punktów kamerowych monitoringu od prac budowlanych, montażowych, instalacyjnych, konfiguracyjnych aż po fazę testowania i odbiorów. Ponadto wykonanie projektu zajęcia pasa drogowego, dokumentacji powykonawczej, inwentaryzacji geodezyjnej oraz przekazanie jej do właściwego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału postępowania albo nie złożono żadnej oferty.
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane