Przedmiotem zamówienia jest dostawa formularzy służbowych ( dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego (dostawy sukcesywne).

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00502409
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00502409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-17 09:22
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cab6b871-491e-4b03-bef1-33e6656632ae
Identyfikator
8960004780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Druki i produkty podobne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502409 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa formularzy służbowych ( dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego (dostawy sukcesywne).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 47 8713978

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.rosolowicz@wr.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa formularzy służbowych ( dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego (dostawy sukcesywne).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cab6b871-491e-4b03-bef1-33e6656632ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017670/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Zakup druków i formularzy służbowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477590

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PUZ-2380-105-011-105/2024/MR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 380000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 34097,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa formularzy służbowych ( dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego (dostawy sukcesywne).
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ:
1. załączniku nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (wymogi przedmiotowe – dokumenty publiczne kategorii drugiej) i zamawiane ilości;
2. załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy, w których szczegółowo opisano zakres czynności, terminy i warunki wykonania przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferta winna być złożona na całość dostaw objętej niniejszym zamówieniem.
Miejsce dostawy: Magazyn KWP Wrocław ul. Sokolnicza lub KWP Wrocław ul. Podwale 31-33

Dostępność dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie ma wpływu na dostępność dla osób niepełnosprawnych.
Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 Pzp). Czynności związanych z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pacy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495).
Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw firm podwykonawców (załącznik nr 3 do SWZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie.
Termin wykonywania zamówienia: do 3 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy.
Terminy zamówień cząstkowych w terminie10 dni roboczych (tj. dni bez sobót i dni ustawowo wolnych od pracy) liczonych od daty przesłania zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22000000-0 - Druki i produkty podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy