Dostawa pelletu drzewnego do Szkoły Podstawowej z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli w sezonie grzewczym 2024/2025

Szkoła Podstawowa z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00502420
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00502420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-17 09:26
Lokalizacja
Orla, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4245baa-1eba-4a90-bc13-ee4a362efb59
Identyfikator
5431992687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM ŁADABiałystok, PL · lot 0
397 075 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502420 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pelletu drzewnego do Szkoły Podstawowej z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli w sezonie grzewczym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000269989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska, 32

1.5.2.) Miejscowość: Orla

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-106

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 857392029

1.5.8.) Numer faksu: 857392029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola_podstawowa@orlaszkola.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: orlaszkola.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b4245baa-1eba-4a90-bc13-ee4a362efb59

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pelletu drzewnego do Szkoły Podstawowej z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli w sezonie grzewczym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4245baa-1eba-4a90-bc13-ee4a362efb59

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00077897/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 dostawa pelletu drzewnego do kotłowni szkoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.2221.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322825 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pelletu drzewnego w ilości do 350 ton do kotłowni Szkoły Podstawowej z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli, ul. Bielska 32, 17-106 Orla na sezon grzewczy 2024/2025.
2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę pelletu drzewnego luzem, workowanego lub w workach „big-bag”, jego załadunek, transport na miejsce dostawy, rozładunek do magazynu pelletu. Zamawiający posiada dwa magazyny pelletu o pojemności do 8 ton każdy. Wymiary otworów przeznaczonych do zasypania w/w magazynów wynoszą: 115 cm x 310 cm, wys. 50 cm każdy.
3. Zamawiający określił maksymalny zakres przedmiotu zamówienia, a jego realizacja uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i stanowi uprawnienie, z którego Zamawiający może, lecz nie musi skorzystać. Zamawiający nie jest zobowiązany do pełnego wykorzystania wskazanej maksymalnej ilości zamówienia. Wykonawcy w takim przypadku nie będą przysługiwały dodatkowe roszczenia
4. Minimalna (gwarantowana) wielkość przedmiotu zamówienia wyniesie nie mniej niż 100 ton.
5. Kocioł grzewczy posiadany przez zamawiającego jest zgodny z pkt. 5.3 (Tablica 9) normy PN-EN 303-5:2021-09.
6. Pellet drzewny będący przedmiotem zamówienia powinien być zgodny z normą PN-EN ISO 17225-2:2021 oraz posiadać certyfikat ENplus klasy A2. Powinien spełniać następujące parametry:
- średnica 6 ± 1 mm; 8 ± 1 mm,
- długość 3,15 ≤ L ≤ 40,
- wartość opałowa > 16 500 MJ/kg,
- wilgotność ≤ 10 %,
- zawartość popiołu ≤ 0,5 %,
7. Do każdej dostawy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wystawione przez producenta świadectwo jakości, potwierdzające w/w parametry.
8. Dostawy będą realizowane sukcesywnie w miarę potrzeb w dniach pracy szkoły, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.
9. Pierwsza dostawa pelletu nastąpi po 02.09.2024 r., w ilości do 16 ton w celu zasypania dwóch magazynów pelletu. Kolejne jednorazowe dostawy będą w ilości zgodnej ze zgłoszeniem zamawiającego do 16 ton.
10. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie do 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia telefonicznie lub emailem w ilościach wskazanych przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 922,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 980 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 922,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIO-TECHNIK Adam Łada

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661905300

7.3.3) Ulica: Łabędzia 7

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-539

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397075 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy