Budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej dla budynku szkoły podstawowej w m. Przewóz
Gmina Przewóz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00137110
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00137110/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-03 12:33
- Lokalizacja
- Przewóz, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba3c7cce-7e80-4254-9da8-a4090aba987e
- Identyfikator
- 9281934241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00137110 z dnia 2026-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej dla budynku
szkoły podstawowej w m. Przewóz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przewóz
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Gospodarki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Przewóz
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-132
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683623279
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przewoz.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przewoz.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba3c7cce-7e80-4254-9da8-a4090aba987e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej dla budynkuszkoły podstawowej w m. Przewóz
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba3c7cce-7e80-4254-9da8-a4090aba987e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137110
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030243/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa przyłącza kanalizacyjnego Szkoły Podstawowej w Przewozie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00103183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.272.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest : „ Budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej dla budynku Szkoły Podstawowej w m. Przewóz. Zakres prac obejmuje:
-przyłącza kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PVC-U DN 250 SN 8 – długości 178,9 m ( odcinek w drodze wojewódzkiej nr 350 - ul. Pocztowa)
- studnię kanalizacyjną betonową DN1000 -7 szt.
- przyłącza kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PVC-U DN 200 SN 8 – długości 13,2 m wraz z dwiema studzienkami q 425
- przyłącza kanalizacyjne PVC-U DN 160 SN8 – o łącznej długości 73,4 m zakończonych studzienką q 425 – 7 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawiera załącznik do SWZ -projekt techniczny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499380,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 561941,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |