Kompleksowa organizacja i obsługa zajęć w Placówkach Wsparcia Dziennego na terenie Gminy Szaflary wynikających z pracy podwórkowej.

Gmina Szaflary

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00137158
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00137158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-03 12:42
Lokalizacja
Szaflary, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-720d6755-7805-41a2-bd5f-ded3651c83ad
Identyfikator
7361198317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi animacji dla dzieciUsługi w zakresie sportuUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Paweł Sztuka ROBOTRIKIPiwniczna Zdrój, PL · lot 1
103 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00137158 z dnia 2026-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i obsługa zajęć w Placówkach Wsparcia Dziennego na terenie Gminy Szaflary wynikających z pracy podwórkowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szaflary

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892713

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 18

1.5.2.) Miejscowość: Szaflary

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-424

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182612314

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szaflary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szaflary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1243283

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja i obsługa zajęć w Placówkach Wsparcia Dziennego na terenie Gminy Szaflary wynikających z pracy podwórkowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-720d6755-7805-41a2-bd5f-ded3651c83ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058125/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 1. Kompleksowa organizacja i obsługa zajęć w Placówkach Wsparcia Dziennego na terenie Gminy Szaflary wynikających z pracy podwórkowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży – Gmina Szaflary”. Projekt realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00008935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGGZ.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177951,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1 - zajęcia animacyjne w postaci zajęć sportowo – rekreacyjno – ruchowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92331210-5 - Usługi animacji dla dzieci

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

4.5.5.) Wartość części: 93658,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Instruktor zajęć rozwijających: robotyka lub druk 3D

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 84292,68 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia w związku z brakiem ofert.
Do końca terminu składania ofert, tj.: 15.01.2026r. godzina 10:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Sztuka ROBOTRIKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343550896

7.3.3) Ulica: Wierchomla Wielka

7.3.4) Miejscowość: Piwniczna Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 33-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31
2026-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi