Budowa windy zewnętrznej w celu poprawy dostępności do wszystkich kondygnacji Szpitala Powiatowego w Kartuzach dla osób niepełnosprawnych.
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00137690
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00137690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-03 14:26
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15feb786-5382-4a89-bd8e-0b32b35dd4ff
- Identyfikator
- 5891941823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00137690 z dnia 2026-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy zewnętrznej w celu poprawy dostępności do wszystkich kondygnacji Szpitala Powiatowego w Kartuzach dla osób niepełnosprawnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: PCZ SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220638287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceynowy, 7
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pczkartuzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pczkartuzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pczkartuzy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy zewnętrznej w celu poprawy dostępności do wszystkich kondygnacji Szpitala Powiatowego w Kartuzach dla osób niepełnosprawnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15feb786-5382-4a89-bd8e-0b32b35dd4ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00096142
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.350.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa windy zewnętrznej w celu poprawy dostępności do wszystkich kondygnacji Szpitala Powiatowego w Kartuzach dla osób niepełnosprawnych.
2. Przedmiot zamówienia objęty jest finansowaniem ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, realizowany na podstawie ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz.U.2024 poz.44).
3. Wykonawca wykona zamówienie zgodnie ze Standardem Dostępności Szpitali i wymaganiami zapewnienia dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z Ustawą z dnia 19.07.2019r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1411).
4. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na:
• Rozbudowie kompleksu szpitalnego o szyb windowy wraz z korytarzem łączącym windę z budynkiem istniejącym
• Przebudowie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej
• Montażu stolarki drzwiowej wewnętrznej, montażu stolarki okiennej, wymianie i wykonaniu nowych instalacji: elektrycznych, grzewczych, wentylacyjnych, teletechnicznych, wykonaniu gładzi i malowaniu ścian, wykonaniu nowych posadzek
• Wykonaniu prac związanych z zagospodarowaniem terenu wraz z przebudową dojść utwardzonych
• Montażu windy
• Pracach wykończeniowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2026-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |