Świadczenie usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych wraz z dostawą kart SIM na potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki

CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00137765
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00137765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-03 14:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1eecc8c-3e22-4acf-a345-c61fa2239d49
Identyfikator
7252036863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi telefoniczne i przesyłu danychUsługi telefonii komórkowejUsługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS)Usługi przesyłania komunikatów multimedialnych (MMS)Karty SIM

Wykonawcy

1 przyznane

T-MOBILE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
190 170,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00137765 z dnia 2026-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych wraz z dostawą kart SIM na potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100999489

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 132-136

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@cyfra.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.coi.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1eecc8c-3e22-4acf-a345-c61fa2239d49

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Informatyzacja i Teleinformatyka

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych wraz z dostawą kart SIM na potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1eecc8c-3e22-4acf-a345-c61fa2239d49

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00106118/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Świadczenie usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych wraz z dostawą kart SIM na potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598129

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COI-ZAK.262.91.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych wraz z dostawą kart SIM na potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający określa zakres podstawowy oraz zakres opcjonalny (dodatkowy), którego wykorzystanie nie jest obowiązkiem Zamawiającego i jest zależne od jego aktualnych potrzeb. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2. Zamówienie podstawowe obejmuje:
2.1. świadczenie usług mobilnej łączności głosowej, tekstowej SMS i MMS oraz bezprzewodowej transmisji danych dla maksymalnie: 1.850 numerów VOICE będących w posiadaniu Zamawiającego od 01.04.2026 r. do 31.12.2026 r., z zastrzeżeniem możliwości ograniczenia zakresu zamówienia przez Zamawiającego zgodnie z pkt. 3;
2.2. świadczenie usług mobilnego dostępu do Internetu w technologii GSM, UMTS, LTE i 5G dla maksymalnie 90 numerów z abonamentem typu DATA będących w posiadaniu Zamawiającego od 01.04.2026 r. do 31.12.2026 r., z zastrzeżeniem możliwości ograniczenia zakresu zamówienia przez Zamawiającego zgodnie z pkt. 3;
2.3. świadczenie usługi polegającej na wykonaniu i uruchomieniu bezpośredniego dostępu do prywatnej sieci teleinformatycznej dla numerów Zamawiającego wskazanych w pkt 2.1. i 2.2. powyżej, poprzez skonfigurowanie prywatnego punktu dostępowego APN i zapewnienie bezpośredniego dostępu do prywatnej sieci teleinformatycznej Zamawiającego od 01.04.2026 r. do 31.12.2026 r.;
2.4. świadczenie usług dodatkowych;
3. W przypadku reorganizacji struktury organizacyjnej Zamawiającego, zmniejszenia liczby pracowników lub innych okoliczności niewyszczególnionych powyżej, Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu zamówienia poprzez zmniejszenie liczby posiadanych aktywnych kart SIM do minimalnego, gwarantowanego poziomu 1300 szt. kart SIM VOICE oraz 30 szt. kart SIM DATA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

64212000-5 - Usługi telefonii komórkowej

64212100-6 - Usługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS)

64212300-8 - Usługi przesyłania komunikatów multimedialnych (MMS)

31712112-8 - Karty SIM

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190170,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251517,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190170,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: T-Mobile Polska S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261040567

7.3.3) Ulica: Marynarska 12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-674

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190170,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi