Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego.
Magurski Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-17 09:50
- Lokalizacja
- Krempna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73443ceb-37b0-43db-8646-95a834051ffc
- Identyfikator
- 6852324044
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502517 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Magurski Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180789309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krempna 59
1.5.2.) Miejscowość: Krempna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-232
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@magurskipn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.magurskipn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73443ceb-37b0-43db-8646-95a834051ffc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73443ceb-37b0-43db-8646-95a834051ffc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00093098/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utrzymanie infrastruktury turystycznej w MPN - remonty (szlak czarny, ławy, paleniska, zadaszenia, konserwacja infrastruktury), bieżące naprawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-370-1-20/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego.
1.2 Prace polegające na remoncie infrastruktury turystycznej w Obwodzie Ochronnym Pielgrzymka.
1.3 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z odnowieniem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego według poniższego zestawienia:
Obiekty infrastruktury turystycznej przeznaczone do remontu:
1.3.1 Na szlaku czarnym 3 szt. kładek:
a) kładka o całkowita długość ok. 12 m,
b) kładka o całkowita długość ok. 10 m,
c) kładka o całkowita długość ok. 8 m,
1.3.2 Na szlaku czarnym schody o długości 34 mb i szerokości 1,2 m
1.4 Materiały użyte do wymiany muszą być zgodne z projektem technicznym z tym, że
- elementy oznaczone w projekcie (B2, B3, B3.1, B3.2, B4, B5, B5.2, B5.1, B5.2, P2, P3, P4) muszą być wykonane z drewna iglastego zabezpieczonego ciśnieniowo oraz dodatkowo impregnatem ekologicznym.
- legary wykonane z drewna modrzewiowego oznaczone w projekcie (B1, B1.1, B1.2, B1.3, P1) muszą być wykonane z jednego elementu bez możliwości łączenia na długości zabezpieczone impregnatem ekologicznym.
Materiały użyte do wymiany poręczy muszą być zgodne z projektem technicznym z tym, że:
- elementy oznaczone w projekcie (B1, B2, B3, B4, B5) muszą być wykonane z drewna iglastego zabezpieczonego ciśnieniowo oraz dodatkowo impregnatem ekologicznym.
1.5 Kamień użyty do ułożenia stopni dostarcza wykonawca i musi być to piaskowiec magurski.
1.6 Pozostałości po remontowanych kładkach i schodach tj. materiał z rozbiórki i odpady Wykonawca jest zobowiązany do uprzątnięcia i zabrania z terenu Magurskiego Parku Narodowego. Wszystkie drewniane elementy należy wykonać poza terenem Magurskiego Parku Narodowego i przetransportować na miejsce montażu w terenie. Lokalizacja niektórych elementów infrastruktury jest utrudniona ze względu na brak dogodnego dojazdu. Poszczególne elementy będą musiały być wyniesione lub wywiezione np. sprzężajem konnym, quadem, małym ciągnikiem.
1.7 Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją techniczną.
1.8 Wykonawca na własny koszt wykona oznakowanie i zabezpieczy miejsce prowadzenia prac na czas realizacji robót.
1.9 Szczegółowy zakres prac objętych Przedmiotem zamówienia określony został w Dokumentacji Technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ. w skład której wchodzi:
a) Projekt
b) Przedmiar robót
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) zakres : III-1 i III-2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64781,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64781,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Marex Marek Puchalik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841413749
7.3.3) Ulica: ul. Bieszczadzka 140
7.3.4) Miejscowość: Królik Polski
7.3.5) Kod pocztowy: 38-481
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64781,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |