Sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

PowiatŁęczyński, Al. Jana Pawła II 95A,21-010 Łęczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00138457
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00138457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-04 09:14
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-591bb08c-c7ab-4885-b134-b077bfc771e7
Identyfikator
5050056689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SOLIDEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
210 755,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00138457 z dnia 2026-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: PowiatŁęczyński, Al. Jana Pawła II 95A,21-010 Łęczna

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiatowy Zakład Aktywnosci Zawodowej w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52, 21-010 Łęczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060196692

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasnystawska 52

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 817522920

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zaz.leczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zaz.leczna

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_leczna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gastronomia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-591bb08c-c7ab-4885-b134-b077bfc771e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066474/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00093989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.272.4.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 214217,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Określone w formularzu cenowym ilości artykułów mleczarskich są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, na co Wykonawca wyraża zgodę i nie będzie dochodził roszczeń z tytułu zmian ilościowych i rodzajowych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w
minimum 70%.
4.3. Wykonawca będzie dostarczał artykuły na swój koszt i we własnych opakowaniach, transportem dopuszczonym przez organy sanitarne do transportu żywności, zabezpieczającym w pełni jej jakość i bezpieczeństwo zdrowotne.
4.4. Dostawy realizowane będą sukcesywnie, na podane w ofercie dane teleadresowe, w asortymencie i ilości określonej przez Zamawiającego po złożeniu zamówienia telefonicznie lub drogą elektroniczną do godz. 14:00 na minimum 1 do 3 dni przed wykonaną dostawą. Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania zamówienia telefonicznie lub drogą
elektroniczną.
4.5. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia produktów zgodnych z wymaganiami: art. mleczarskie: świeże, długie terminy ważności produktów, dostawy przynajmniej 3 razy w tygodniu do godz. 10.00;
4.6. Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą być pełnowartościowe, spełniające standardy jakościowe oparte o Polskie Normy przenoszące normy europejskie określone w Załączniku nr 1 do formularza ofertowego, w szczególności zobowiązuje się dostarczać produkty, które:
a) spełniają wymagania w zakresie jakości handlowej;
b) są prawidłowo, zgodnie z przepisami, oznakowane;
c) spełniają wymagane warunki dotyczące właściwości organoleptycznych, fizykochemicznych i mikrobiologicznych w zakresie technologii produkcji, wielkości lub masy oraz wymagania wynikające ze sposobu produkcji, opakowania, prezentacji i oznakowania;
d) spełniają wymagania sanitarne, weterynaryjne lub fitosanitarne określone dla danego artykułu.
e) posiadają ważny termin do spożycia właściwy dla danego asortymentu.
f) dostarczane będą środkami transportu spełniającymi wymogi sanitarne.
g) dostarczane będą przez osoby legitymujące się aktualnym zaświadczeniem lekarskim do celów sanitarnoepidemiologicznych, które okazują na każde żądanie zamawiającego.
h) winny spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności.
i) są wyprodukowane i wprowadzone do obrotu zgodnie z normami systemu HACCP.
j) odpowiadają Polskim Normom oraz być zgodne z normami określonymi i obowiązującymi na obszarze Unii Europejskiej.
k) opakowane są w materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210755,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210755,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210755,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solidez Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133092298

7.3.4) Miejscowość: Turka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210755,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-03-03 do 2026-12-31
2026-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy