Dostawa akcesoriów do aparatów przeznaczonych do badań czynnościowych układu oddechowego, Master Screen Body, Vyntus Spiro, Vyntus BODY, Vyntus CPX będących na wyposażeniu IGiChP.

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00139114
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00139114/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-04 11:59
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de118832-7799-43d6-8d4c-af4c71b17db0
Identyfikator
5250008838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy medyczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowej

Wykonawcy

1 przyznane

MIRO PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
67 757,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00139114 z dnia 2026-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa akcesoriów do aparatów przeznaczonych do badań czynnościowych układu oddechowego, Master Screen Body, Vyntus Spiro, Vyntus BODY, Vyntus CPX będących na wyposażeniu IGiChP.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-138

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 224312312

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.jaroszewska@igichp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igichp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://igichp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa akcesoriów do aparatów przeznaczonych do badań czynnościowych układu oddechowego, Master Screen Body, Vyntus Spiro, Vyntus BODY, Vyntus CPX będących na wyposażeniu IGiChP.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de118832-7799-43d6-8d4c-af4c71b17db0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00139114

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00042023

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 72175,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

/1. Ustniki - filtry do bodypletyzmografu z modułem dyfuzji i oscylacji wymuszonych do aparatów firmy JAEGER: Master Screen Body nr. 90011551/697576, Vyntus Spiro nr. 566731, Vyntus Body nr. 42502209 i Vyntus CPX nr. 42630811 będących na wyposażeniu IGiChP, szt. 15 000;
/2. Zawór silikonowy FPV do głowicy pomiarowej, używany do aparatu firmy JAEGER Vyntus Body nr. 42502209 będącym na wyposażeniu IGiChP, szt. 4;
/3. Adapter USS MicroGard do głowicy pomiarowej Przyłącze do podłączenia wężyka do pobierania próbek gazu używane do aparatu firmy JAEGER Vyntus Body nr. 42502209 będącym na wyposażeniu IGiChP, szt.1;
/4. Kolanko połączeniowe 45° , ID 30 mm.Używane do aparatu firmy JAEGER Master Screen Body nr. 90011551/697576 będącym na wyposażeniu IGiChP, szt. 2;
/5. Sitka uywane do aparatu firmy JAEGER Master Screen Body nr. 90011551/697576 będącym na wyposażeniu IGiChP, szt 4;
/6. Wężyk do dyfuzji używany do aparatów firmy JAEGER Master Screen Body nr. 90011551/697576 i Vyntus Body nr. 42502209 będących na stanie IGiChP, szt. 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67757,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72147,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67757,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIRO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971934576

7.3.3) Ulica: ul. Mińska 25B lok. U1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-808

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67757,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy