Bezgotówkowy zakup paliw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r.(I)
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00139407
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00139407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-04 12:53
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29cadd06-b284-4102-b1fc-77e5fd759387
- Identyfikator
- 9211658422
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00139407 z dnia 2026-03-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezgotówkowy zakup paliw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych
w Tomaszowie Lubelskim w 2026r.(I)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 54
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdptomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdptomaszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiattomaszowski/demand/261732/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny Jednostka organizacyjna Powiatu Tomaszowskiego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie Drogami Powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bezgotówkowy zakup paliw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowychw Tomaszowie Lubelskim w 2026r.(I)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29cadd06-b284-4102-b1fc-77e5fd759387
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00139407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070619/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Bezgotówkowy zakup paliw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r. (I)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00072803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.3721.1.2026.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r. w zakresie dostawy oleju napędowego wraz z transportem do zbiornika o pojemności 5 000 litrów z przeznaczeniem dla pojazdów służbowych Zarządu Dróg Powiatowych. Zapotrzebowanie Zamawiającego na olej napędowy ON w okresie objętym zamówieniem wynosi 40 000 litrów. Podana ilość paliwa jest wielkością szacunkową, jaką Zamawiający zamierza zrealizować w okresie obowiązywania umowy. W przypadku niezrealizowania ilościowego zakupu przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, zakup uważa się za zakończony bez jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych ze strony Wykonawcy. Z uwagi na powyższe, wynagrodzenie Wykonawcy płatne będzie wg rzeczywistej ilości zakupionego paliwa na warunkach określonych w umowie. Wydanie oleju napędowego, stanowiącego przedmiot zamówienia, nastąpi do zbiornika paliwa o pojemności 5 000 litrów znajdującego się na terenie bazy Obwodu drogowego nr 2 w Żulicach, po adresem Żulice nr 55A, 22-652 Telatyn. Zamawiający przewiduje, iż jednorazowe zamówienie wyniesie minimalnie 1 500 litrów oleju napędowego, maksymalnie 5 000 litrów ON. Minimalna wartość świadczenia ze strony zamawiającego z tytułu realizacji umowy stanowi 80% jej wartości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 204000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROJET SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7962909473
7.3.3) Ulica: KIESZEK 52
7.3.4) Miejscowość: PIONKI
7.3.5) Kod pocztowy: 26-670
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-03-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |