Remonty nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Grójec oraz dróg powiatowych na terenie Miasta Grójec w 2026 r.

Gmina Grójec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00140151
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00140151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-04 15:03
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74cd840c-541c-479c-98a8-6dcc3f7c18fe
Identyfikator
7972011265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW SOWIŃSKIDębnowola, PL · lot 0
679 931,7 PLN
STANISŁAW SOWIŃSKIDębnowola, PL · lot 1
90 257,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00140151 z dnia 2026-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Grójec oraz dróg powiatowych na terenie Miasta Grójec w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.kowalska@grojecmiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74cd840c-541c-479c-98a8-6dcc3f7c18fe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Grójec oraz dróg powiatowych na terenie Miasta Grójec w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74cd840c-541c-479c-98a8-6dcc3f7c18fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004391/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remonty nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Grójec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00042177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.4.2026.KOI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remonty nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Grójec w 2026 r.”
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• remonty cząstkowe nawierzchni mieszankami mineralno-asfaltowymi AC 11S grub. 4- 6 cm z frezowaniem
• remonty cząstkowe nawierzchni emulsją asfaltową i grysami
• remonty innych elementów pasa drogowego, regulacja studni, kratek ściekowych i zaworów urządzeń podziemnych
• powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową i grysami
• inne roboty dodatkowe i uzupełniające

Szczegółowe zakresy robót zawierają:
• kosztorysy ofertowe – załącznik nr 8a do SWZ,
• przedmiary robót – załącznik nr 9a do SWZ
• Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 731707,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: „Remonty nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie Miasta Grójec w 2026 r.”
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• remonty cząstkowe nawierzchni mieszankami mineralno-asfaltowymi AC 11S grub. 4- 6 cm z frezowaniem
• remonty cząstkowe nawierzchni emulsją asfaltową i grysami
• remonty innych elementów pasa drogowego, regulacja studni, kratek ściekowych i zaworów urządzeń podziemnych
• powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową i grysami
• inne roboty dodatkowe i uzupełniające

Szczegółowe zakresy robót zawierają:
• kosztorysy ofertowe – załącznik nr 8b do SWZ,
• przedmiary robót – załącznik nr 9b do SWZ
• Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – załącznik nr 10 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 89430,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679931,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 753190,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 679931,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Wielobranżowa DE-SO Stanisław Sowiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 797-001-07-64

7.3.4) Miejscowość: Dębnowola

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679931,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90257,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90257,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90257,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Wielobranżowa DE-SO Stanisław Sowiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 797-001-07-64

7.3.4) Miejscowość: Dębnowola

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90257,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane