Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego dla Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Nr 1w Warszawie

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00140231
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00140231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-04 15:38
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-243ddb14-e70b-48fd-949a-217996a6e8cb
Identyfikator
5213496619
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00140231 z dnia 2026-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego dla Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Nr 1w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczo - Rewalidacyjnych nr 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141470245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bełska, 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-638

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 2774770

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mariusz.wasilewski@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sosw12.i365.pl/zpswr_nowa/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mbfo.ezamawiajacy.pl/pn/MBFO/demand/267678/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego dla Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Nr 1w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-243ddb14-e70b-48fd-949a-217996a6e8cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MBFO.OR.4660.01.ZPSWR1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego dla Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Nr 1w Warszawie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu osobowego dla Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Nr 1 w Warszawie, z siedzibą przy ul. Bełskiej 5 w Warszawie (kod 02-638), zgodnie z SWZ i ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (szczegółowy opisem technicznym przedmiotu zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty zostały odrzucone.
2026-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy