Usługi restauracyjne dla potrzeb dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 16 we Wrocławiu. CPV 55.52.31.00-3, 55.52.40.00-9, 55.52.00.00-1, 55.52.12.00-0.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00140433
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00140433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-05 07:43
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0bf1c7a0-1935-4845-9328-7502faecf039
Identyfikator
021625732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00140433 z dnia 2026-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi restauracyjne dla potrzeb dla dzieci uczęszczających
do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 16 we Wrocławiu.
CPV 55.52.31.00-3, 55.52.40.00-9, 55.52.00.00-1, 55.52.12.00-0.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021625732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wietrzna 50

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-024

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 798 69 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zsp16@wroclawskaedukacja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp16.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0bf1c7a0-1935-4845-9328-7502faecf039

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi restauracyjne dla potrzeb dla dzieci uczęszczających
do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 16 we Wrocławiu.
CPV 55.52.31.00-3, 55.52.40.00-9, 55.52.00.00-1, 55.52.12.00-0.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bf1c7a0-1935-4845-9328-7502faecf039

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244309

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługi restauracyjne dla potrzeb dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 16 we Wrocławiu
3.2. Wspólny Słownik Zamówień : 55.52.31.00-3, 55.52.40.00-9, 55.52.00.00-1, 55.52.12.00-0.
3.3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
3.4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
3.5. Zamawiający wymaga, by osoba (osoby) dokonująca czynności w siedzibie Zamawiającego w celu realizacji zadania (przygotowanie i wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach) były zatrudnione wyłącznie na podstawie umowy
o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, o ile nie są wykonywane przez dane osoby osobiście w ramach prowadzonej przez nie działalności gospodarczej na podstawie wpisu do CEIDG - min. 5 pełnych etatów.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wyżej wymienionych osób powinno trwać nieprzerwanie przez cały okres trwania umowy.
Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu w terminie określonym zapisami umowy i aktualizowania na bieżąco, tj. za każdym razem, gdy dojdzie do zmiany personalnej, oświadczenia, o którym mowa w umowie.
3.6. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca odbył wizję lokalną zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
3.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy PZP.
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający w wyniku błędu wskazał w SWZ nieprawidłowy termin realizacji zamówienia – rok szkolny 2025/2026 oraz nieprawidłową ilość posiłków ( maksymalną liczbę posiłków w pkt. 2 druku Oferty ). Na tym etapie postępowania niemożliwym jest poprawienie danych na podstawie których Wykonawcy skalkulowali oferty. Należy zatem uznać, że postepowanie obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia. Zasadnym zatem jest unieważnienie przedmiotowego postępowania.

Jednocześnie, zgodnie z art. 262 ustawy PZP, Zamawiający informuje o wszczęciu nowego postępowania, które będzie obejmowało ten sam przedmiot zamówienia ze skorygowanym terminem realizacji zamówienia oraz prawidłową maksymalną liczbą posiłków.
2026-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi