Usługi przeprowadzenia szkoleń SSCP i CISSP dla pracowników WSSE w Krakowie w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd"
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00140708
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00140708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-05 09:21
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e01fd6c-6398-40e2-83d9-1c9981af4190
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00140708 z dnia 2026-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przeprowadzenia szkoleń SSCP i CISSP dla pracowników WSSE w Krakowie w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 123921338
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e01fd6c-6398-40e2-83d9-1c9981af41901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi przeprowadzenia szkoleń SSCP i CISSP dla pracowników WSSE w Krakowie w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e01fd6c-6398-40e2-83d9-1c9981af4190
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL nr naboru KPOD.05.10-CR.01-001/24.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122938
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 29900 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi przeprowadzenia szkoleń Systems Security Certified Practitioner (SSCP) oraz Certified Information Systems Security Professional (CISSP) dla pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie (zwanej dalej WSSE w Krakowie) w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd - Podniesienie standardówcyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzania szkolenia:
- w części I zamówienia: Systems Security Certified Practitioner (SSCP) dla 1 pracownika.
Wykonawca zobowiązany jest do dokumentowania przeprowadzonych szkoleń, przekazania materiałów szkoleniowych i wystawienia certyfikatów uczestnictwa w szkoleniach dla WSSE w Krakowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach: zał. nr 1 do swz – wzór umowy, zał. nr 5 do swz – opis przedmiotu zamówienia, dla części I zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 7100 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi przeprowadzenia szkoleń Systems Security Certified Practitioner (SSCP) oraz Certified Information Systems Security Professional (CISSP) dla pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie (zwanej dalej WSSE w Krakowie) w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd - Podniesienie standardówcyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzania szkolenia:
- w części II zamówienia: Certified Information Systems Security Professional (CISSP) dla 3 pracowników (w 2 turach).
Wykonawca zobowiązany jest do dokumentowania przeprowadzonych szkoleń, przekazania materiałów szkoleniowych i wystawienia certyfikatów uczestnictwa w szkoleniach dla WSSE w Krakowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach: zał. nr 1 do swz – wzór umowy, zał. nr 5 do swz – opis przedmiotu zamówienia, dla części II zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 22800 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione, gdyż do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 03 marca 2026 r. do godz. 8:00 nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione, gdyż do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 03 marca 2026 r. do godz. 8:00 nie została złożona żadna oferta.
| 2026-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |