Ochrona obiektów Urzędu Miejskiego w Elblągu
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502693
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 10:33
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11b99d5b-3879-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502693 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona obiektów Urzędu Miejskiego w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552393125
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9412531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona obiektów Urzędu Miejskiego w Elblągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11b99d5b-3879-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031011/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Ochrona obiektów Urzędu Miejskiego w Elblągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455558
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.47.2024.KŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 631134,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ochrona obiektów, osób i mienia, realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, dozór sygnałów przesyłowych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz konserwacja urządzeń alarmowych w obiektach Urzędu Miejskiego.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać usługi na rzecz Urzędu Miejskiego w Elblągu w następującym zakresie:
1) Ochrona fizyczna osób i mienia:
a) Budynek główny Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu oraz kompleks garaży usytuowanych na dziedzińcu Urzędu.
b) Budynek Ratusza Staromiejskiego przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu,
c) Kamieniczki Staromiejskie przy ul. Świętego Ducha 3-4 w Elblągu.
2) Ochrona budynków Urzędu Miejskiego w formie monitorowania i ochrony obiektu w systemie dyskretnego ostrzegania i systemu napadowego:
a) Departament Spraw Obywatelskich przy ul. Kosynierów Gdyńskich 24 w Elblągu,
b) Pomieszczenie kasy – pomieszczenie mieszczące się na parterze w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1,
c) Serwerownia w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu,
d) Budynek przy ul. Łączności 2 w Elblągu,
e) Departament Zdrowia i Spraw Społecznych w budynku przy ul. Kosynierów Gdyńskich 42 w Elblągu,
f) Departament Zarząd Dróg w budynku przy ul. Czerwonego Krzyża 2 w Elblągu,
g) Departament Świadczeń Rodzinnych przy ul. Jaśminowej 11 w Elblągu,
h) Budynek Kamieniczki Staromiejskie przy ul. Świętego Ducha 3-4 w Elblągu,
i) Referat Obsługi Kierowców – Pl. Dworcowy 4 w Elblągu (budynek PKS)
j) Brama Targowa przy ul. Stary Rynek w Elblągu,
k) Budynek przy ul. Trybunalskiej 7 w Elblągu,
l) Kontener Mobilnego Systemu Przeciwpowodziowego przy ul. Panieńskiej w Elblągu,
3) Konserwacja oraz serwisowanie systemów alarmowych w wyżej wymienionych budynkach oraz w budynku Centrum Zarządzania Siecią Miejską przy ul. Orzeszkowej 2 w Elblągu.
4) Nadzór na budynkiem Urzędu Miejskiego przy ul. Jaśminowej 11 (Departament Świadczeń Rodzinnych) poprzez interwencje grupy patrolowej każdorazowo po otrzymaniu zgłoszenia od Centrum Monitoringu Miejskiego o zaistniałym incydencie wymagającym interwencji zgodnie z wymaganiami określonymi w §4 projektu umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.
5) Ochrona za pomocą systemu napadowego w pomieszczeniach: gabinety Władz Miasta, gabinet Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Biura Rady Miejskiej, Departament Spraw Obywatelskich – Sekretariat, Urząd Stanu Cywilnego, pomieszczenia Kasy w budynku Urzędu Miejskiego w Elblągu, Referat Obsługi Kierowców, Departament Zarząd Dróg, Departament Świadczeń Rodzinnych, Departament Zdrowia i Spraw Społecznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone cztery oferty. Ceny ofert, przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |