Usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji oraz przeprowadzeniu we współpracy z Zamawiającym serii szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line w ramach Zadania „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00141399
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00141399/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-05 12:01
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a5299d1-8224-4951-ab9f-db147bfbec1d
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00141399 z dnia 2026-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji oraz przeprowadzeniu we współpracy z Zamawiającym serii szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line w ramach Zadania „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji oraz przeprowadzeniu we współpracy z Zamawiającym serii szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line w ramach Zadania „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a5299d1-8224-4951-ab9f-db147bfbec1d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141399

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033441/42/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Przygotowanie, organizacja oraz przeprowadzenie serii szkoleń stacjonarnych z zakresu rewitalizacji i odnowy przestrzeni publicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

7. Projekt „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.101.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu, organizacji oraz przeprowadzeniu we współpracy z Zamawiającym serii szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line w ramach zadania „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0” zgodnie z zapisami SWZ, a w szczególności zgodnie ze szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie wpłynęła żadna oferta
2026-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi