„Remont chodnika przy budynku ul. Słoneczna 1-3-5 w Kostrzynie nad Odrą”.
MIASTO KOSTRZYN NAD ODRĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00141566
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00141566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-05 12:39
- Lokalizacja
- Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8e85b17-0e28-4015-a551-558db852474e
- Identyfikator
- 5992771328
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00141566 z dnia 2026-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont chodnika przy budynku ul. Słoneczna 1-3-5 w Kostrzynie nad Odrą”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOSTRZYN NAD ODRĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966674
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 2
1.5.2.) Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-470
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957278164
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kostrzyn.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kostrzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8e85b17-0e28-4015-a551-558db852474e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont chodnika przy budynku ul. Słoneczna 1-3-5 w Kostrzynie nad Odrą”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8e85b17-0e28-4015-a551-558db852474e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041241/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont chodnika przy ul. Słonecznej 1-3-5 w Kostrzynie nad Odrą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592254
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.44.2025.GC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156620,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu robót budowlanych pn.: „Remont chodnika przy budynku ul. Słoneczna 1-3-5 w Kostrzynie nad Odrą”.
Zakres robót budowlanych obejmuje m.in: roboty przygotowawcze, pomiarowe, rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8,00 cm o powierzchni 337,00 m2 na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm, nawierzchni z płyt betonowych ażurowych o powierzchni 55,00 m2 na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 15,00 cm, nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8,00 cm o powierzchni ok. 24,00 m2, montaż obrzeży i krawężników betonowych, montaż barier chodnikowych U12a, humusowanie skarp z obsianiem, roboty wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121602,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272902,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121602,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA TERBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 211195552
7.3.3) Ulica: RZEMIEŚLNICZA 3
7.3.4) Miejscowość: KOSTRZYN NAD ODRĄ
7.3.5) Kod pocztowy: 66-470
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121602,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |