Dostawa i montaż wyposażenia technicznego na potrzeby programu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Gmina Gielniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00142216
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00142216/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-05 14:53
- Lokalizacja
- Gielniów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbed56ec-8ce2-4add-987f-4d3d813440e3
- Identyfikator
- 6010073788
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00142216 z dnia 2026-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia technicznego na potrzeby programu „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gielniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 75
1.5.2.) Miejscowość: Gielniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-434
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminagielniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbed56ec-8ce2-4add-987f-4d3d813440e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wyposażenia technicznego na potrzeby programu „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbed56ec-8ce2-4add-987f-4d3d813440e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142216
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001794/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż wyposażenia technicznego na potrzeby programu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Cyberbezpieczny Samorząd"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Dostawa i uruchomienie sprzętu w miejscu przygotowanym przez zamawiającego.
• Pierwszy rozruch
• Szkolenie obsługi (teoretyczne i praktyczne).
• Przygotowanie protokołów:
- Protokół z prób rozruchowych.
- Protokół przeszkolenia obsługi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia punkt III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
48820000-2 - Serwery
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48610000-7 - Systemy baz danych
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Gmina Gielniów unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty; W przedmiotowym postępowaniu na dostawy opublikowanym za numerem 2026/BZP 00126127/01 z dnia 24 lutego 2026 dla zadania pn.: Dostawa i montaż wyposażenia technicznego na potrzeby programu „Cyberbezpieczny Samorząd” zostały złożone dwie oferty. Obie oferty znacząco przewyższają kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zadania.Tym samym Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |