Świadczenie usług transportu dla Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie 2026 r.
Gmina Miejska Kraków - Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00142646
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00142646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-06 08:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f72b7594-2d6a-439a-9b04-ad079e4efe51
- Identyfikator
- 6761243707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL · lot 0
37 650 PLN"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL · lot 1
49 290 PLN"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL · lot 2
127 020 PLN"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL · lot 3
127 020 PLN"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL · lot 4
29 980 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00142646 z dnia 2026-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportu dla Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000191916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krupnicza 38
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-123
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 422 44 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cmjordan.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cmjordan.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f72b7594-2d6a-439a-9b04-ad079e4efe511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług transportu dla Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f72b7594-2d6a-439a-9b04-ad079e4efe51
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037329/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług transportu dla Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie 2026 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00039764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CM/271/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 356588 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 356587,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przewóz osób na trasie Kraków - Gołkowice Górne (poniedziałek, czasem termin wyjazdu może się różnić) i przewóz na trasie Gołkowice Górne - Kraków (piątek, czasem termin powrotny może się różnić). W każdym przypadku usługa polega na zawiezieniu osób oraz przywiezieniu osób - autobusy, kierowcy nie zostają na miejscu.a) Wycena obejmuje przewóz tzw. autobusem małym - 20-22 osób
b) Maksymalna liczba wyjazdów – 30
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 38655,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przewóz osób na trasie Kraków - Gołkowice Górne (poniedziałek, , czasem termin wyjazdu może się różnić) i przewóz na trasie Gołkowice Górne - Kraków (piątek, czasem termin powrotny może się różnić). W każdym przypadku usługa polega na zawiezieniu osób oraz przywiezieniu osób - autobusy, kierowcy nie zostają na miejscu.a) Wycena obejmuje przewóz tzw. autobusem średnim - 30-32 osób
b) Maksymalna liczba wyjazdów – 30
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 63089,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przewóz osób na trasie Kraków - Gołkowice Górne (poniedziałek, , czasem termin wyjazdu może się różnić) i przewóz na trasie Gołkowice Górne - Kraków (piątek, czasem termin powrotny może się różnić). W każdym przypadku usługa polega na zawiezieniu osób oraz przywiezieniu osób - autobusy, kierowcy nie zostają na miejscu.a) Wycena obejmuje przewóz tzw. autobusem dużym – min.50 osób
b) Maksymalna liczba wyjazdów – 60
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 99270,07 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu dla ok. 100 pasażerów wraz z bagażami na trasie Kraków – Gołkowice Górne 163 koło Starego Sącza.b) Każdy rozpoczyna się w piątek o godzinie 15:00 z Krakowa do Gołkowic Górnych 163, a kończy w niedzielę powrotem z Gołkowic Górnych 163 do Krakowa ok. godziny 16:00.
c) Dodatkowo w sobotę przewidziana jest wycieczka całodniowa na trasie Gołkowice Górne 163- Jaworki/Szczawnica/Krynica (jedna z wymienionych) – Gołkowice Górne 163. Opłata za parkingi jest po stronie przewoźnika.
Liczba wyjazdów: minimum 10, maksimum 30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 126179,64 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu dla 50 pasażerów wraz z bagażami na trasie Kraków – do 150 km i z powrotem (łącznie do 300 km)b) Maksymalna liczba przejazdów 20
c) Każdy przejazd odbędzie się w ramach jednego dnia między godziną 6.00 a 23.00
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 29392,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37650 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37650 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577004
7.3.3) Ulica: KĄCLOWA 17
7.3.4) Miejscowość: GRYBÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-330
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37650 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49290 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49290 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577004
7.3.3) Ulica: KĄCLOWA 17
7.3.4) Miejscowość: GRYBÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-330
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49290 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127020 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577004
7.3.3) Ulica: KĄCLOWA 17
7.3.4) Miejscowość: GRYBÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-330
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127020 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127020 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577004
7.3.3) Ulica: KĄCLOWA 17
7.3.4) Miejscowość: GRYBÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-330
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29980 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29980 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577004
7.3.3) Ulica: KĄCLOWA 17
7.3.4) Miejscowość: GRYBÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-330
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29980 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |