Kompleksowe sprzątanie w zakresie utrzymania czystości w Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” w Namysłowie.

Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00142683
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00142683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-06 08:38
Lokalizacja
Namysłów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-468ace69-d583-4c98-bf7a-c2a6698d0078
Identyfikator
7521454546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okienUsługi sprzątania biur

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK JUCHNIEWICZNamysłów, PL · lot 0
612 368 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00142683 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe sprzątanie w zakresie utrzymania czystości w Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” w Namysłowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366284956

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 2

1.5.2.) Miejscowość: Namysłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nosirnamyslow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nosirnamyslow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-468ace69-d583-4c98-bf7a-c2a6698d0078

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe sprzątanie w zakresie utrzymania czystości w Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” w Namysłowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-468ace69-d583-4c98-bf7a-c2a6698d0078

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00082116

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymania czystości w Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” w Namysłowie., obejmująca obiekty:
• budynek, w którym mieści się pływalnia kryta - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”, pokoje gościnne wraz z pomieszczeniami wspólnymi, sala fitness, pomieszczenia biurowe przy ul. M. Konopnickiej 2 w Namysłowie,
• pływalni odkrytej wraz z zapleczem Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” przy ul. M. Konopnickiej 2 w Namysłowie w okresie: 18.06.2026 r.- 06.09.2026 r.
Pływalnia kryty czynna jest codziennie 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00.
Pływalnia odkryty czynna jest codziennie 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00-20:00.
W trakcie obowiązywania umowy, pływalnia kryta - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”, będzie nieczynny w następujących dniach:
- 05.04.2026, 01.11.2026, 25.12.2026, oraz w czasie przerwy technologicznej (ok. 2 tygodni tj. druga połowa lipca 2026 do końca miesiąca lipca).
Ponadto w dniach:
- 24.12.2026 oraz 31.12.2026 obiekt pływalnia kryta - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”, będzie działać w godz. 6:00-14:00
- 06.04.2026, 26.12.2026, 01.01.2027 obiekt pływalnia kryta - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” będzie działać w godz. 14:00-22:00
Powyższe wyłączenia i godziny funkcjonowania obiektu należy uwzględnić w ofercie.
Ponadto zapewnienie przez Wykonawcę dodatkowej usługi sprzątania w czasie przebywania, wymiany gości, po wcześniejszej zleceniu przez Zamawiającego w pokojach gościnnych w budynku - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin” przy ul. M. Konopnickiej 2 w Namysłowie, 40 godzin w okresie trwania zamówienia
A także odbiór i utylizację odpadów medycznych o kodzie: 18 01 03 (odbiór jeden raz w miesiącu w ilości do 2 kg/miesięcznie) – w formularzu oferty należy podać nazwę i adres instalacji komunalnej i/lub instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów lub podmiotu zbierającego odpady do których zostaną przekazane odpad. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia jednego pojemnika o pojemności minimum 2 litrów na teren krytej pływalni oraz jednego pojemnika o pojemności minimum 2 litrów na teren pływalni odkrytej w okresie otwarcia, pojemniki mają być przeznaczone na zbieranie odpadów medycznych o kodzie: 18 01 03, i winny być oznaczone w odpowiedni sposób.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Powody niedokonania podziału zamówienia na części: nadmierne trudności techniczne, nadmierne koszty wykonania zamówienia oraz trudności skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, które mogłyby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 612368,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842755,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 612368,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERA- CHEM JACEK JUCHNIEWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482447988 REGON 161474919

7.3.3) Ulica: ul. Parkowa 18

7.3.4) Miejscowość: Namysłów

7.3.5) Kod pocztowy: 46-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 612368,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-02-28
2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi