„Poprawa funkcjonalności budynków użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Łosice – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach – wyposażenie” - dźwig kuchenny
Miasto i Gmina Łosice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502890
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-17 11:16
- Lokalizacja
- Łosice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6926f4c-2ef7-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 4960249189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502890 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Poprawa funkcjonalności budynków użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Łosice – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach – wyposażenie” - dźwig kuchenny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Łosice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237405
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 6
1.5.2.) Miejscowość: Łosice
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalosice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminalosice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalosice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa funkcjonalności budynków użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Łosice – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach – wyposażenie” - dźwig kuchenny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6926f4c-2ef7-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048504/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Poprawa funkcjonalności budynków użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Łosice – PRZEDSZKOLE wyposażenie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPK.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia – dźwigu kuchennego towarowego do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łosicach będącego własnością Miasta i Gminy Łosice, położonego przy ul. Św. Stanisława 1, 08-200 Łosice.
Adres dostawy: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach położone przy ul. Św. Stanisława 1, 08-200 Łosice
Zakres dostawy obejmuje: dostawę dźwigu kuchennego towarowego, demontaż i utylizacja istniejącego dźwigu, montaż nowego dźwigu wraz z odbiorem Urzędu Dozoru Technicznego, uruchomienie i szkolenie użytkowników oraz przeglądy, utrzymanie i konserwacja w okresie 5 lat.
W załączniku nr 4, znajduje się szczegółowy opis elementu dostawy.
Zamówienie obejmuję dostawę (na własny koszt Wykonawcy) wraz z rozładunkiem. Zakres zamówienia obejmuje także montaż, instalację, uruchomienie oraz wstępne przeszkolenie.
W ramach dostawy urządzeń wykonawca musi zapewnić transport urządzeń we wskazane miejsce (przedszkole), zainstalować i uruchomić urządzenia oraz przeszkolić użytkowników (co najmniej dwie osoby).
-dźwig kuchenny towarowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416120-2 - Windy towarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68781,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68781,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 130020252
7.3.4) Miejscowość: Bolęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68781,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |