Sukcesywna dostawa worków na odpady loco Zakład Gospodarki Komunalnej spółka z o o.o. w Andrychowie

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00143589
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00143589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-06 12:24
Lokalizacja
Andrychów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97543571-1a6b-4a0d-820b-6364a3e326b8
Identyfikator
5510007417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

1 przyznane

SIPEKO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJarosław, PL · lot 0
154 857 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00143589 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa worków na odpady loco Zakład Gospodarki Komunalnej spółka z o o.o. w Andrychowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120172946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 24

1.5.2.) Miejscowość: Andrychów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338753661

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@zgkandrychow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkandrychow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/73586/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa worków na odpady loco Zakład Gospodarki Komunalnej spółka z o o.o. w Andrychowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97543571-1a6b-4a0d-820b-6364a3e326b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00017508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PA/01/KA/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 127750,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa worków na odpady loco Zakład Gospodarki Komunalnej spółka z o o.o. w Andrychowie ul. Batorgo 24 zgodnie ze specyfikacją:


1. Worek czarny z napisem ODPADY NIESEGREGOWANE, ZGK Sp. z o. o. Andrychów
ul. Batorego 24, 33 875-21-91 - ilość do 100 000 sztuk. o pojemności 120 l i wytrzymałości na obciążenia minimum 30 kg.
2.Worek żółty z napisem METALE I TWORZYWA SZTUCZNE
ZGK Sp. z o. o. Andrychów ul. Batorego 24, 33 875-21-91 - ilość do 350 000 sztuk o pojemności 120 l i wytrzymałości na obciążenia minimum 15 kg.
3.Worek zielony z napisem SZKŁO ZGK Sp. z o. o. Andrychów ul. Batorego 24,
33 875-21-91 - ilość do 75 000 sztuk. o pojemności 120 l i wytrzymałości na obciążenia minimum 30 kg.
4.Worek niebieski z napisem PAPIER ZGK Sp. z o. o. Andrychów ul. Batorego 24,
33 875-21-91 - ilość do 65 000sztuk o pojemności 120 l i wytrzymałości na obciążenia minimum 30 kg.
5.Worek brązowy z napisem BIO ZGK Sp. z o. o. Andrychów ul. Batorego 24,
33 875-21-91 - ilość do 85 000 sztuk o pojemności 120 l i wytrzymałości na obciążenia minimum 30 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154857,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196185,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154857,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIPEKO GROUP SP. Z O. O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7922305409

7.3.3) Ulica: Makowisko 162

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154857,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy