Przebudowa z termomodernizacją Leśniczówki Pohulanka gm. Osie

Nadleśnictwo Trzebciny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00143609
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00143609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-06 12:29
Lokalizacja
Małe Gacno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20090461-6844-4f8a-b27a-c34cd4028121
Identyfikator
5611549545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolowanie dachuRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

FABIAN KROPIDŁOWSKIWybudowanie pod Malachin, PL · lot 0
411 533,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00143609 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa z termomodernizacją Leśniczówki Pohulanka gm. Osie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Trzebciny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340229268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebciny

1.5.2.) Miejscowość: Małe Gacno

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-505

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 523341014

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzebciny@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebciny.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_trzebciny

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa z termomodernizacją Leśniczówki Pohulanka gm. Osie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20090461-6844-4f8a-b27a-c34cd4028121

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00615900/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa z termomodernizacją Leśniczówki Pohulanka gm. Osie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00077830

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 361052,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa z termomodernizacją budynku mieszkalnego Leśniczówki Pohulanka, gm. Osie. Zakres prac obejmuje m.in.: wymianę pokrycia dachowego, przedłużenie okapów z dociepleniem dachu, docieplenie ścian zewnętrznych, naprawę schodów zewnętrznych frontowych i szczytowych wraz z wymianą zadaszenia nad schodami, wymianę instalacji odgromowej, wykonanie opaski i chodnika od bramy wejściowej do schodów, naprawę ogrodzenia frontowego, częściową wymianę i naprawę grzejników c.o., roboty malarskie. Szczegółowy zakres został wyszczególniony w projekcie technicznym oraz kosztorysie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261410-1 - Izolowanie dachu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 411533,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 557006,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 411533,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe F. Kropidłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552071348

7.3.4) Miejscowość: Wybudowanie pod Malachin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 411533,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane