Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WÓLCE NIEDŹWIEDZKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00143746
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00143746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-06 12:59
- Lokalizacja
- Wólka Niedźwiedzka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41145605-cc64-4d5a-ab82-386268f8d6cd
- Identyfikator
- 5170022345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Owoce, warzywa i podobne produktyWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieMięsoProdukty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieRóżne produkty spożywczeJajaDania gotowe
Wykonawcy
7 przyznanych
FHU 'ARTA' SZAL,WOJTAS SPÓŁKA JAWNAKATY, PL · lot 0
43 660 PLNFIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "HOREB FROST" S.C. BOGDAN BĄK, MAREK BĄK, BOGDAN WÓJTOWICZTarnobrzeg, PL · lot 1
28 776 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIMSokołów Małopolski, PL · lot 2
19 900 PLNMIĘS-POL PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 3
48 999,2 PLNALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL · lot 4
24 558,45 PLNALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL · lot 5
25 351,6 PLNKONRAD SOWAZaczernie, PL · lot 6
22 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00143746 z dnia 2026-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WÓLCE NIEDŹWIEDZKIEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691684871
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 400
1.5.2.) Miejscowość: Wólka Niedźwiedzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-050
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 177728210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zswn1@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zswn.szkolna.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41145605-cc64-4d5a-ab82-386268f8d6cd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41145605-cc64-4d5a-ab82-386268f8d6cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSWN/ZO- 1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 171475,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162901,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZEŚĆ I dotyczy dostawy owoców i warzyw .Szczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Warzywa i owoce powinny być świeże, jędrne bez uszkodzeń mechanicznych, wolne od szkodników i uszkodzeń przez nich wyrządzonych, bez objawów gnicia, śladów pleśni i zmarznięcia. Wykonawca zapewni takie opakowanie warzyw korzeniowych, bulwiastych, liściastych oraz owoców wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw warzyw korzeniowych, bulwiastych, liściastych oraz owoców będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 43660,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II dotyczy dostawy mrożonek i ryb mrożonychSzczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Opakowania szczelne, bez uszkodzeń mechanicznych. Termin przydatności produktu do spożycia na opakowaniu. Wykonawca zapewni takie opakowanie mrożonek warzywnych
i innych przetworów mrożonych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw mrożonek warzywnych i innych przetworów mrożonych będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego.
Szczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Cechy dyskwalifikujące ryby i ryb przetworzonych: oznaki rozmrożenia, zbrylone lub z wyczuwalnymi kostkami lodu lub zmrożony w bryłę produkt. Opakowanie szczelne, bez uszkodzeń, zapach świeży, typowy dla danego rodzaju. Termin przydatności produktu do spożycia na opakowaniu. Wykonawca zapewni takie opakowanie ryb i konserw rybnych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw ryb i ryb przetworzonych będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
4.5.5.) Wartość części: 28776,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III dotyczy dostawy pieczywaSzczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca zapewni takie opakowanie pieczywa i świeżych wyrobów piekarniczych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw pieczywa i wyrobów piekarskich będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 19900,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV dotyczy dostawy mięsa, drobiu i wędlinSzczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Produkt świeży, jędrny bez oznak mrożenia z podanym terminem ważności. Barwa mięsa zgodna z naturalną konsystencją, zapach zgodny z naturalnym.
Powierzchnia przekroju wędlin lekko wilgotna. Smak i zapach charakterystyczny dla danego gatunku. Niedopuszczalny smak i zapach obcy. Mięso świeże, bez wylewów krwawych, bez obcych zapachów, barwa naturalna i charakterystyczna dla danego gatunku mięsa.
Mięso i wędliny muszą być dostarczane w czystych, zamkniętych pojemnikach przystosowanych do przewozu mięsa i wędlin. Mięso surowe nie może być przewożone razem z wędliną. Produkt świeży, jędrny bez oznak mrożenia z podanym terminem ważności. Barwa mięsa zgodna z naturalną konsystencją, zapach zgodny z naturalnym.
Elementy – mięśnie piersiowe kurczaka pozbawione skóry, kości i ścięgien, dopuszcza się niewielkie rozerwania oraz nacięcia mięśni powstałe podczas oddzielenia skóry i kośćca, barwa naturalna, charakterystyczna. Nie dopuszcza się wylewów krwawych.
Drób i wyroby drobiowe muszą być dostarczane w czystych, zamkniętych pojemnikach przystosowanych do przewozu mięsa i wędlin, mięso surowe nie może być przewożone razem z wędliną. Wykonawca zapewni takie opakowanie mięsa i produktów mięsnych oraz wędlin wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw mięsa, produktów mięsnych oraz wędlin będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15130000-8 - Produkty mięsne
15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie
4.5.5.) Wartość części: 48999,20 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V dotyczy dostawy różnych produktów spożywczychSzczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca zapewni takie opakowanie produktów spożywczych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Poszczególne produkty w opakowaniach nieotwierane i nieujmowane. Produkty powinny być posegregowane asortymentem w celu zachowania ich kształtu, wyglądu, zapachu aby zapobiec deformacji, zgnieceniu, połamaniu, zmieszaniu zapachów, uszkodzeniu, rozdarciu opakowań. Ogólna ilość dostaw mięsa, produktów mięsnych oraz wędlin będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
Ogólna ilość artykułów spożywczych będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 24558,45 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VI dotyczy dostawy nabiału i jajSzczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca zapewni takie opakowanie mleka i przetworów mlecznych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Termin przydatności produktu do spożycia na opakowaniu.
Ogólna ilość dostaw mleka i przetworów mlecznych będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego
Wykonawca zapewni takie opakowanie jaj wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania.
Każdej dostarczonej partii jaj powinien towarzyszyć Handlowy Dokument Identyfikacyjny zawierający m.in. dane dostawcy, odbiorcy, ilość jaj i datę ich przydatności.
Szczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Ogólna ilość dostaw jaj będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja
4.5.5.) Wartość części: 25351,60 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VII dotyczy dostawy garmażeryjnych wyrobów gotowych, schłodzonych.Szczegółowy zakres, ilość, opis i wyszczególnienie przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Produkt bez zawartości syntetycznych E-dodatków do żywności, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, w szczególności bez dodatków wzmacniaczy smaku. Produkt chłodzony. Produkt świeży, przygotowany ręcznie, bez oznak zepsucia, śladów pleśni, bez szkodników, nie zbrylony. Naleśniki, krokiety smażone wyłącznie na oleju rzepakowym, do odgrzania. Wykonawca zapewni takie opakowanie wyrobów gotowych wchodzących w skład zamówienia, jakie jest wymagane, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu i składowania. Ogólna ilość dostaw wyrobów gotowych będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zmiany Zamawiającego. Dostawa wyrobów gotowych do Zamawiającego następować będzie każdorazowo w dniu spożycia nie później niż do godziny 7:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15894300-4 - Dania gotowe
4.5.5.) Wartość części: 22000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43660,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU ARTA Szal Wojtas Sp. Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180989238
7.3.3) Ulica: Katy 55c
7.3.4) Miejscowość: Katy
7.3.5) Kod pocztowy: 37-405
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43660,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28776,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30322,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28776,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FPHU Horeb Frost SC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180279235
7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 145
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28776,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GS Samopomoc Chłopska w Sokołowie Młp.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140001647
7.3.3) Ulica: Kazimierza Wielkiego 12
7.3.4) Miejscowość: Sokołów Młp.
7.3.5) Kod pocztowy: 36-050
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48999,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50393,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48999,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MięsPol PS Spółka Zo o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385185828
7.3.3) Ulica: Targowa 6A
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-064
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48999,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24558,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26762,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24558,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMAX Dystrybucja Sp. zoo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 432317337
7.3.3) Ulica: Panieńszczyzna
7.3.4) Miejscowość: Jastków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-002
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24558,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25351,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32159,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25351,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMAX Dystrybucja Sp. zoo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 432317337
7.3.3) Ulica: Panieńszczyzna
7.3.4) Miejscowość: Jastków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-002
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25351,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28748,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Cateringowa SOWRAD Konrad Sowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180651723
7.3.3) Ulica: Zaczernie 825
7.3.4) Miejscowość: Zaczernie
7.3.5) Kod pocztowy: 36-062
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-01-31| 2026-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |