Elektroniczne znakowanie, sterylizacja i kastracja psów i kotów

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00143758
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00143758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-06 13:01
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c079095-1b98-4477-be1c-c4c89203bb8a
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

4 przyznane

ARTUR MAREKTarnów, PL · lot 0
79 220 PLN
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "PROMIENNA" PAWEŁ SZEWCZYK, MATEUSZ ZAWISZA SPÓŁKA CYWILNATarnów, PL · lot 1
97 750 PLN
ARTUR MAREKTarnów, PL · lot 2
79 220 PLN
Przychodnia Weterynaryjna "lek. wet. Jacek Jakubek"Tarnów, PL · lot 3
79 530 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00143758 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Elektroniczne znakowanie, sterylizacja i kastracja psów i kotów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1255591

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Elektroniczne znakowanie, sterylizacja i kastracja psów i kotów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c079095-1b98-4477-be1c-c4c89203bb8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043786/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.25 Znakowanie, sterylizacja i kastracja psów i kotów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00093266

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WGO-RGK.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 366190,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zabiegi weterynaryjne psów i kotów realizowane w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Tarnowa w 2026 roku” oraz projektu finansowanego z budżetu obywatelskiego gminy, obejmujące:
- elektroniczne znakowanie (wszczepianie mikroczipów wraz z wprowadzeniem danych zwierząt do bazy danych SAFE ANIMAL) psów i kotów posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację psów (samic) i kastrację psów (samce) oraz sterylizację kotów (samic) i kastrację kotów (samców) - posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację (samic) i kastrację (samców) wolno żyjących kotów z terenu miasta Tarnowa.
Zakres zamówienia przewiduje możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji i został podzielony na 4 części, z których każda obejmuje:
Część zamówienia nr 1:
- 70 zabiegów znakowania psów i kotów,
- 70 zabiegów sterylizacji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 27 zabiegów kastracji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 22 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie do 20 kg
- 7 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie powyżej 20 kg
- 7 zabiegów kastracji psów (samców) o masie do 20 kg
- 2 zabiegi kastracji psa (samca) o masie powyżej 20 kg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem zasad i trybu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, a także wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 91547,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zabiegi weterynaryjne psów i kotów realizowane w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Tarnowa w 2026 roku” oraz projektu finansowanego z budżetu obywatelskiego gminy, obejmujące:
- elektroniczne znakowanie (wszczepianie mikroczipów wraz z wprowadzeniem danych zwierząt do bazy danych SAFE ANIMAL) psów i kotów posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację psów (samic) i kastrację psów (samce) oraz sterylizację kotów (samic) i kastrację kotów (samców) - posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację (samic) i kastrację (samców) wolno żyjących kotów z terenu miasta Tarnowa.
Zakres zamówienia przewiduje możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji i został podzielony na 4 części, z których każda obejmuje:
Część zamówienia nr 2:
- 70 zabiegów znakowania psów i kotów,
- 70 zabiegów sterylizacji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 27 zabiegów kastracji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 22 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie do 20 kg
- 7 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie powyżej 20 kg
- 7 zabiegów kastracji psów (samców) o masie do 20 kg
- 2 zabiegi kastracji psa (samca) o masie powyżej 20 kg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem zasad i trybu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, a także wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 91547,73 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zabiegi weterynaryjne psów i kotów realizowane w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Tarnowa w 2026 roku” oraz projektu finansowanego z budżetu obywatelskiego gminy, obejmujące:
- elektroniczne znakowanie (wszczepianie mikroczipów wraz z wprowadzeniem danych zwierząt do bazy danych SAFE ANIMAL) psów i kotów posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację psów (samic) i kastrację psów (samce) oraz sterylizację kotów (samic) i kastrację kotów (samców) - posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację (samic) i kastrację (samców) wolno żyjących kotów z terenu miasta Tarnowa.
Zakres zamówienia przewiduje możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji i został podzielony na 4 części, z których każda obejmuje:
Część zamówienia nr 3:
- 70 zabiegów znakowania psów i kotów,
- 70 zabiegów sterylizacji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 27 zabiegów kastracji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 22 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie do 20 kg
- 7 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie powyżej 20 kg
- 7 zabiegów kastracji psów (samców) o masie do 20 kg
- 2 zabiegi kastracji psa (samca) o masie powyżej 20 kg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem zasad i trybu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, a także wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 91547,73 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zabiegi weterynaryjne psów i kotów realizowane w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Tarnowa w 2026 roku” oraz projektu finansowanego z budżetu obywatelskiego gminy, obejmujące:
- elektroniczne znakowanie (wszczepianie mikroczipów wraz z wprowadzeniem danych zwierząt do bazy danych SAFE ANIMAL) psów i kotów posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację psów (samic) i kastrację psów (samce) oraz sterylizację kotów (samic) i kastrację kotów (samców) - posiadających właścicieli, którzy są zameldowani i zamieszkują na terenie miasta Tarnowa,
- sterylizację (samic) i kastrację (samców) wolno żyjących kotów z terenu miasta Tarnowa.
Zakres zamówienia przewiduje możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji i został podzielony na 4 części, z których każda obejmuje:
Część zamówienia nr 4:
- 70 zabiegów znakowania psów i kotów,
- 70 zabiegów sterylizacji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 27 zabiegów kastracji kotów wolno żyjących i właścicielskich
- 22 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie do 20 kg
- 7 zabiegów sterylizacji psów (samic) o masie powyżej 20 kg
- 7 zabiegów kastracji psów (samców) o masie do 20 kg
- 2 zabiegi kastracji psa (samca) o masie powyżej 20 kg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem zasad i trybu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, a także wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 91547,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79220,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79220,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum zdrowia małych zwierząt lek. Wet. Artur Marek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730208355

7.3.3) Ulica: I. Mościckiego 27

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79220,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przychodnia Weterynaryjna Promienna s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przychodnia Weterynaryjna "Promienna" Mateusz Zawisza, Przychodnia Weterynaryjna "Promienna" Paweł Szewczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733271443

7.3.3) Ulica: Rydza Śmigłego 5

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79220,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104085,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79220,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum zdrowia małych zwierząt lek. Wet. Artur Marek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730208355

7.3.3) Ulica: I. Mościckiego 27

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79220,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79530,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104085,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79530,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przychodnia Weterynaryjna „lek. wet. Jacek Jakubek”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731057059

7.3.3) Ulica: Gumniska 11

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79530,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi