Modernizacja dachu i kominów na budynku II Liceum Ogólnokształcącego
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.HETMANA JANA TARNOWSKIEGO W TARNOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00502994
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00502994/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-17 11:35
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dfd1e7a-4b5a-401b-addd-364fde808168
- Identyfikator
- 8733272709
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00502994 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu i kominów na budynku II Liceum Ogólnokształcącego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.HETMANA JANA TARNOWSKIEGO W TARNOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: II LO w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000738220
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza16
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48146558895
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekret2lo@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ii-lo.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7dfd1e7a-4b5a-401b-addd-364fde8081681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu i kominów na budynku II Liceum Ogólnokształcącego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dfd1e7a-4b5a-401b-addd-364fde808168
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502994
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00440272/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja dachu i kominów na budynku II Liceum Ogólnokształcącego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440983
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IILO.26.01.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 228035,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie kominów budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 16, znajdującego się nadziałce nr 78/1 obręb 0164.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) zabezpieczenie placu budowy,
2) rozebranie obróbek blacharskich,
3) rozebranie pokrycia dachowego w obrębie remontowanych kominów,
4) rozebranie konstrukcji więźb dachowych,
5) wykucie z muru drzwiczek rewizyjnych,
6) odbicie tynków na rozbieranych częściach kominów,
7) demontaż wentylatorów, nakryw kominów,
8) demontaż instalacji odgromowej,
9) rozebranie czapek kominowych,
10) rozebranie kominów,
11) wymianę elementów konstrukcyjnych dachu,
12) wykonanie kominów,
13) tynkowanie kominów,
14) gruntowanie i malowanie kominów,
15) montaż drzwiczek rewizyjnych,
16) sprawdzenie drożności kominów,
17) uzupełnienie łacenia dachu,
18) uzupełnienie pokrycia dachowego,
19) wykonanie obróbek blacharskich,
20) montaż daszków kominowych,
21) montaż instalacji odgromowej,
22) montaż wentylatorów,
23) wykonanie badań i pomiarów instalacji odgromowej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HALDEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733254284
7.3.3) Ulica: UL. TECHNOLOGICZNA 14
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |