Przebudowa ulicy Pod Chojnikiem w Jeleniej Górze

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00144288
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00144288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-06 15:16
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bc0a0fc-1103-4803-8241-7ed86506b8ba
Identyfikator
6112763864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK ZIMMERŁomnica, PL · lot 0
734 961,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00144288 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Pod Chojnikiem w Jeleniej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363294530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ptasia 2a

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756420033

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.mzdim@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzdim.bip.jeleniagora.pl/?cid=1

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1254977

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Pod Chojnikiem w Jeleniej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bc0a0fc-1103-4803-8241-7ed86506b8ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038132/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa ulicy Pod Chojnikiem w Jeleniej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00099043

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDiM-P.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie odcinka ulicy Pod Chojnikiem w Jeleniej Górze, w zakresie przebudowy drogi pieszo-jezdnej od skrzyżowania z ul. Karkonoską przy budynku nr 76 do skrzyżowania z ul Karkonoską za budynkiem nr 82.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać przebudowę konstrukcji jezdni oraz zjazdów, odwodnienia, oświetlenia drogowego, remont kładki dla pieszych oraz wdrożenie projektu stałej organizacji ruchu dla odcinka drogi objętego przebudową.
3. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i zatwierdzenia oraz wprowadzenia projektu zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania robót budowlanych, a po zakończeniu zadania – zdemontowania i/lub usunięcia tymczasowego oznakowania pionowego i poziomego oraz przywrócenia nawierzchni jezdni, chodników i pasów zieleni do stanu pierwotnego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, wraz z załącznikami, stanowiącymi dokumentację projektowo – techniczną, które obejmują:
1) Dokumentację dotyczącą robót budowlanych, z wyłączeniem branży oświetlenia ulicznego, tj. Zał. 1_Dokumentacja, opracowaną w lipcu 2021 r. dla zadania pn. „Przebudowa ulicy Pod Chojnikiem wraz z przebudową mostu drogowego w Jeleniej Górze – Etap I – przebudowa odcinka drogi pieszo-jezdnej” przez Zakład Inżynierii Lądowej i Wodnej AB-Projekt z siedzibą
w Jeleniej Górze przy ul. Malinnik 2A/9, obejmującą w szczególności projekty architektoniczno-budowlane i wykonawcze dla branż: drogowej, sanitarnej oraz mostowej, projekt docelowej organizacji ruchu oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
2) Dokumentację dotyczącą branży oświetlenia ulicznego, obejmującą: Zał.2_PZT Oświetlenie ul. Pod Chojnikiem, Zał.3_SO-172 oraz Zał.4_STWiORB oświetlenie.
Zakres rzeczowy robót, z wyłączeniem branży oświetlenia ulicznego, określa dokumentacja oraz STWiORB, o których mowa w pkt 1). Zakres robót w branży oświetlenia ulicznego należy wykonać zgodnie z dokumentacją oraz STWiORB, o których mowa w pkt 2).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45221113-7 - Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 734961,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1297650 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 734961,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zimmer Marek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Corso"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112448720

7.3.3) Ulica: Klonowa 10

7.3.4) Miejscowość: Łomnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 734961,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-05
2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane